Skocz do zawartości
tribute

[Official]CyanogenMod7

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz mi pomogłeś, a przynajmniej dokładnie wytłumaczyłeś, dzięki, myślałem że możliwy jest jakiś update, bo w recovery jest takie coś jak update, było trzeba od razu napisać, że trzeba od nowa instalować ROM i update nie istnieje :P ale jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten sam rom na nowszy można instalowac bez wipe

np z cm-7-20121028 na cm-7-20121104

przed chwilą tak zrobiłem i jak narazie jest OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli aktualizacja wydaje się całkiem możliwa i w Twoim przypadku udana, czy jakieś ustawienia się skasowały, dane aplikacji czy coś, czy wszystko jest tak jak przed aktualizacją? daj znać czy wystąpiły u Cb jakieś błędy po dniu użytkowania, bo zapewne teraz sprawdzasz wszystko, dzięki za przetestowanie tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety wysypało sie kilka błędów, problemy były z ustawieniem sieci. Nie mogłem dodac APN nawet ręcznie. Cokolwiek bym nie wpisał to wszystko samo sie kasowało. Były jeszcze problemy z drobnostkami np widżety

musiałem wgrać na nowo poprzedzając wipe

aplikacje z ustawieniami sie zachowały ale ustawienia systemowe były wykasowane

Edytowane przez arturx71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wipe zawsze sie robi, przy zmianie roma.to tylko kilka sekund... a od czego jest titanium backup (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup&hl=pl)?? robisz kopie razem z danymi wszystkich apek nawet i ustawien, (tak tych cyanogenmoda tez) przywrocenie tego wszystkiego trwa moze z 15minut max zalezy ile tego masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ostatnim nightly nie działa tel. nie ma zasięgu

Z ciekawości zainstalowałem stary rom na stary rom, bez wipe

wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem z najnowszego oficjalnego Androida 2.3 na wersje stable CM7. Telefon zaczal troche mulic, ale nie zawsze. Generalnie czasem chodzi szybciej niz oficjalny, ale sa takie sytuacje, ze chodzi bardzo wolno. Np. jak ktos do mnie dzwoni to zanim bede mogl odebrac telefon musze chwile odczekac, bo najpierw jest sam dzwiek, potem wlacza sie ekran, a dopiero chwili dzialaja przyciski odbierania i odrzucania. Macie jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ufon73

Telefon działa duużo szybciej na tym Romie, good ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich. Próbowałem wgrać stabilną wersją cyana na wyciągniętym z szafki P500 i nie mam zasięgu. Wcześniej też miałem jakiegoś cyana 7 ale nei pamiętam czy to był jakiś nightly czy nie. Pomożecie? Muszę zainstalować nowe radio? już dawno się w to nie bawiłem i zapomniałem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc i ewentualne linki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi