Skocz do zawartości
preston74

[28.02.2012][ICS 4.0.3 AOSP] Virtuous Quattro RC4Test v6 CM7r2 Full HWA

Rekomendowane odpowiedzi

Preston, jak porownanie z nowym sandvoldem?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie działa mi na nim wifi (ale chyba wiem jak to naprawić) i android commander ani ADB nie może znaleźć telefonu. sandvold wie o tych błędach.

co do szybkości nie zauważyłem różnicy. zaadaptuję z tego romu nowy skrypt apps2sd i nowszy kernel.

wczoraj wyszła quattro beta 8. więc niedługo zrobię port.

ale w weekend odpoczywam od romów. czas napić się piwa czy cuś...;)

---------- Post dołączono o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

na razie daję sobie spokój z nowym kernelem. adb naprawiłem, ale wciąż nie mogę połączyć się z wifi.

nowy a2sd dodany. poczyściłem w build.prob i ini. dodałem nowy hack kamery. udało mi zwiększyć nagrywanie video do 12 klatek na sekundę, normalnie jest tylko 3.

baza pod betę 8 gotowa.

uff, to był udany poranek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xstanx

Uzywam bete 7 go od 6h,troche zabawy z ustawieniami itp,kilkanascie telefonow,troche internetu,procek ustawiony na 1228..bateria uciekła mi tylko o 20%....poki co chodzi chyba najlepiej ze wszystkich testowanych przezemnie ics-ow..troche czasem sie scina ale mi nie przeszkadza,2 razy wysypal sie lancher...poki co zostaje na nim mozna spokojnie uzywac...POLECAM...Preston...bardzo dziekuje za naprawde swietna robote...JESTES WIELKI :) .......

Mam tez pytanie czy jest jakaś mozliwosc właczenia petli ekranow czy narazie nie ma takiej opcji????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wytrzymałem (chyba czas odwiedzić lekarza) i zrobiłem na próbę szybki port.

oficjalny changelog bety 8 i co działa na desire:

- naprawiony przełącznik trybu samolotu (działa)

- nowe ikonki przycisków (działa:) )

- Dodano funkcje "Volume music control" (nie działa, powinno przełączać na następny utwór)

- dodana opcja wyboru innej aplikacji do smsów z poziomu lockscreena (raczej działa, opcja jest aktywna)

- Wyłączone ustawienia LED, nie są kompatybilne

- dodano opcję Quad Targets w ustawieniach lockscreena (działa, można włączyć dodatkowe ikonki telefonu i wiadomości w blokadzie ekranu)

- ikonka aparatu w blokadzie ekr (działa, można włączyć od razu aparat)

kilka screenów:

4.png

2.png

3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ivn

Wysypuje wam się drawer wyboru widgetów przy szybkim przesuwaniu? Kiedy przesuwam szybko, przy 4 pierwszych ekranach jest wszystko ok, potem jakby zaczynają się nakładać (pod aktualnym widać następny) i wyrzuca mnie do pulpitu. Kiedy przesuwam baaardzo powoli wszystko jest ok, co najwyżej podgląd się sypie. Fakt widgetów trochę mam a aplikacje przywróciłem przez titanium, więc tutaj mogą być potencjalne problemy.

Postawię chyba od nowa i instaluje ręczne z marketu. Preston, planujesz udostępnić w weekend ten nowy port? Bo trochę szkoda by mi było robić niepotrzebnie kolejny flash, a muszę przyznać, że rom jest dość dobry jak na przeportowaną betę ;)

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xstanx

raz mi sie zdarzylo ze sie nakladaly,teraz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Inv

tak, beta 8 będzie za godzinę :) poszło szybciej niż zakładałem. bogu dzięki za logcata.

dałem wcześniej link do stockowego launchera, może będzie lepiej działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xstanx

Czy przechodzac z bety 7 na 8 bedzie potrzebmy full wipe? Czy standardowo dalvik....itp..

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

@Ivn: mam tak samo przy przeglądaniu widżetów..

@preston: pracujesz na realną skrzynkę piwa!!

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potrzebny full wipe. pisali o tym w wątku quattro na xda. dodałem nowy skrypt a2sd, więc to też może się gryźć.

---------- Post dołączono o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

beta 8 i changelog w pierwszym poście.

dodałem tweaki na czułość ekranu i ogólną wydajność. i mam wrażenie, że działają.

ale to musicie Wy potwierdzić lub nie. za dużo za mną flashowania i gapienia się w monitor :)

polecam wyłączyć "skalę animacji" okna i przejścia w ustawienia> opcje programistyczne.

ok, koniec na dzisiaj. idę na piwo. do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi