Skocz do zawartości
preston74

[28.02.2012][ICS 4.0.3 AOSP] Virtuous Quattro RC4Test v6 CM7r2 Full HWA

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak wygląda sprawa powiadomień o smsach i połączeniach diodą LED - można ustawiać różne kolory?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xstanx
    Powiedzcie mi jak wygląda sprawa powiadomień o smsach i połączeniach diodą LED - można ustawiać różne kolory?

niby sa jakies ustawienia na kolor diody i czas,ale widze ze mi wogle chyba ta dioda nie miga przy przychodzeniu smsów...czy u innych jest tak samo????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

W handset sms dioda działa bez problemu...

@preston : sflaszowałem bez wipe, na razie działa bez fc...

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przelaczanie muzyki po przez przytrzymanie przycisku glosnosci dziala :) Rom doskonały, teraz tylko zostało czekać na ICS z sense:)

Edytowane przez malpa409

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ivn

Do doskonałości to jeszcze daleka droga... Co mogę powiedzieć na pewno, po sprawdzeniu na szybko, beta 8 wydaje się działać nieco płynniej od poprzedniej wersji. Dalej wysypuje mi się podgląd widgetów przy ich dużej ilości w drawerze (a korzystam z APW i Beautiful widgets, więc trochę tego jest). Zainstalowałem stock launcher2 po instalacji romu i tam jest ok, chodzi nawet płynniej od Trebuchet. Co ciekawe, kiedy chcę dodać widget z drawera stock, to zamiast dodawać go do pulpitu stock launcher2 i tak przenosi mnie do pulpitu trebuchet... niesiony ciekawością usunąć trebuchet i tutaj mały zonk, bo co prawda teraz widgety trafiają na pulpit launcher2, ale ten zamiast dodać widget się wysypuje... Nie wiem czy dałoby coś podmienienie launchera w zipie z romem, bo integracja trebuchet z romem zapewne jest o wiele dalej idąca niż samo apk...

Chwilowo daję za wygraną i wgrywam Runny 5.0, po weekendzie wrócę do tematu.

Edytowane przez Ivn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom fajny, z tego co zauwazylem to są problemy z:

Tapety animowane - nie dzialaja.

Wybor wlasnej tapety z galerii - na slepo, bo jak przychodzi do przycinania to czarny ekran.

Przy probie ustawienia tapety z filemenagera (es file ex...) nawet po przycieciu w apk na tapecie wyswietla inaczej.

Galeria się wywala.

Sporo tweakow nie dziala

A na plus to:

plynnosc - u mnie przynajmniej zero lagow i zwiech,

zjada mniej baterii niz runnymede AIO,

albo mi sie wydaje albo muzyka jest lepszej jakosci,

Ogolnie dobra robota Preston! :) czekam na kolejne wersje zebym mogl uzywac na co dzien :D

Testowane na CM7r2 1GB ext4 Beta 7 po full wipe i apk z marketu bez restorow z innych systemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Bety 7 na 8 nie trzeba robić wipe. Działy raczej płynniej, ale doszedł bug launchera. W beta 7 pod koniec listy widgetów "dublował" się ich widok, teraz pod koniec listy "dubluje" +wywala launcher. Nie da się dojechać do końca listy widgetów :(

Poza tym jest git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

Przy wolnym przeglądaniu widżetów się nie wywala - tak jedno przewinięcie ekranu na sekundę.. Zamiast treboucheta można jeszcze zastosować Nova Launcher, może nie będzie tego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przy wolnym przeglądaniu widżetów się nie wywala - tak jedno przewinięcie ekranu na sekundę.. Zamiast treboucheta można jeszcze zastosować Nova Launcher, może nie będzie tego problemu...

Na Nova nie mogę dodawać widgetów - FC

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie mistrzostwo :)

Testuję cały dzień i ani jednego crasha nie miałem, a cały czas się bawię.

Jeden błąd miałem tylko w przeglądarce. Wywaliło ją po prostu ;) ale mimo wszystko jest dobrze !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi