Skocz do zawartości
preston74

[28.02.2012][ICS 4.0.3 AOSP] Virtuous Quattro RC4Test v6 CM7r2 Full HWA

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko cool, tylko jedna rzecz mnie martwi. Przy próbie ustawienia budzika wyskakuj komunikat: "Niestety. Aplikacja Zegar została zatrzymana". Tak w zasadzie jest od początku i ten komunikat wyskakuje po każdym reboocie. Wiecie co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko. Wcześniej instalowałem rom Virtuos Quattro v6 i nie działał podgląd w aparacie ale widzę że zostało to naprawione. I drugie bardziej do Prestona: który rom byś polecił Virtuos czy Medroid, który jest stabilniejszy? Zauważyłem że w Medroidzie działa podgląd w aparacie po instalacji, jak zainstalować fix na pogląd w aparacie w Virtuosie(?) poprzez recovery zaraz po instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I drugie bardziej do Prestona: który rom byś polecił Virtuos czy Medroid, który jest stabilniejszy?
    Może nie koniecznie do Prestona, ale do innych użytkowników :) VQ nie jest już rozwijany. Oba romy są stabilne, ale medroid jest dużo szybszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może nie koniecznie do Prestona, ale do innych użytkowników :) VQ nie jest już rozwijany. Oba romy są stabilne, ale medroid jest dużo szybszy :)

Mam partycję ext4 i nie przenosi mi aplikacji na kartę tylko instaluje mi się wszystko na telefonie. Na innych romach nie było tego problemu. Mam ręcznie przenosić aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi