Skocz do zawartości
Miśko

Słuchawki do galaxy ace

Rekomendowane odpowiedzi

bubert

No to coloudy sa male i fajne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koss porta pro ponoć dobrze grają w tej cenie, o ile lubisz ładne uderzenie basu. Tylko dla mnie są ochydne z wyglądu i nie wiem jak to z acem gra.

Ostatnio słuchałem na ace jakichś reloopow w tej okolicy cenowej i przyznam, że całkiem, choć do CAL im trochę brakowało, ale dobre tłumienie miały i...do noszenia na szyi idealne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecam soundmagic pl 50 jak dla mnie ładnie grają

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A mi sie zjepsuly skullcandy i szukam nowych:/

Jakie byscie nauszne (niezaduze) polecali?maks 150 zl

Wytapatane z Androida 2.3 na Neo V

Sennhesier HD 202 ! pięknie grają, nie grzeją uszu, nie pocą się uszy. Dźwięk czysty i żywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki:) jakwroce ze szkoly na pewno je ogladne:)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumpel ma nowiutkie hd202 i patrzyłem jak się zgrywaja z asem i cicho grały. Już lepiej z malutkim ipodem nano6g się zgrywaly, no i przedewszystkim głośniej grały

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jacob-cook wybacz, ale jeśli tak piszesz to znaczy ze nie miałeś na uszach innych słuchawek. Owszem nie sa ta złe słuchawki, ale...dla maniaków basu i tylko basu. Bas przysłania wszystko, a od słuchania nich naprawdę głosno głowa boli jak cholera, żadna przyjemność ze słuchania, wysokie tony piszczą, a bas mimo ze jest go bardzo dużo to nie schodzi tak nisko, ze aż gałki wytrzeszcza :D to tak w skrócie. Miałem hd202 przez kilka miesięcy z acem nie gra to ładnie wedlug mnie. Po przesiadce na CAL z hd202 muzyka nabiera nowego znaczenia, teraz słyszę to czego wcześniej nie słyszałem, dźwięk jest czysty, bas potrafi zejść pięknie nisko, a słucham dużo dubstepu. Reasumując hd202 mają swoich fanów, ale jeszcze więcej przeciwników. nie dorastają do piet CALom, jednak te sa dosyć duże i kosztują 200zl. Bartas18 proponuje rozejrzec się po forum mp3store, tam znajdziesz fajne słuchawki za ta kasę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za odpowiedzi, piwem poleje jak wejde na peceta;)

Wytapatane z Androida 2.3 na Neo V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei szukam słuchawek do niezbyt wygorowanego słuchania, ktoś mógłby polecić jakieś douszne ok.30 zł współpracujące z naszym SGA na 100%? W ogóle czy jest sens zastanawiać się nad wyborem czy w takiej półce cenowej żadna firma się nie wybija? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Wytaptane z SGA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja z kolei szukam słuchawek do niezbyt wygorowanego słuchania, ktoś mógłby polecić jakieś douszne ok.30 zł współpracujące z naszym SGA na 100%? W ogóle czy jest sens zastanawiać się nad wyborem czy w takiej półce cenowej żadna firma się nie wybija? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Wytaptane z SGA :)

do około 70/80 zł to raczej wszystko gra podobnie może się różnic jakością wykonania i materiałami z jakich sa wykonane.ogólnie ja bardzo polecam soundmagici.w tej cenie.co podałeś top popatrz sobie cresyny.broń boże philipsy/panasoniki

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi