Skocz do zawartości
Miśko

Słuchawki do galaxy ace

Rekomendowane odpowiedzi

Drizzt

Jak kupywać słuchawki nausze to tylko Sennheiser. Ja mam niski model bo HD202, ale nic im nie mogę zarzucić. Czyste wysokie tony, głęboki bass. Naprawdę polecam i są tanie , można dostać w okoliach 100 zł. Za tą cenę nic lepszego nie widzę.

Jeśli słuchawki kanałowe, to moim zdaniem najlepsze są z zestawnu Pentagram Eon Cineo (MP4), można ja zamówić prosto z serwisu, w sklepie nie da rady. Koszt z dostawą to około 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze raz powtarzam douszne do 100 zl wszystkie w podobnej cenie grają podobnie!!

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystkie grają basem więc do asa który ma ciepłe brzmienie nadają się jak adidasy na mróz:)

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Chyba zawsz kupywałeś takie same, ze taki głupoty mówisz. Korzystałem z Creative EP-630 (są do 100zł) i moim zdaniem są znacznie gorsze od słuchawek Pentagramu, które poleciłem. Naprawdę musisz mieć słaby słuch, jeśli wszystkie grają tak samo. Pozatym mówiać do 100 zł, można porównywać słuchawki za 15 zł, która nadają się do wyrzucenia jednynia, z słuchwkami dajmy na to za te 70 zł. Nigdy nie powiesz mi że grają tak samo. Może być odrobinę inne pasmo przenoszenia i już będzie różnica, mała różnica w impedencji i jest różnica. Można powiedzieć, że słuchawki do jakiś 20 zł bedę grały podobnie, bo mają identyczne parametry, ale nie do 100 zł, bo to już jest ogromna przepaść w jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech
    ...moim zdaniem najlepsze są z zestawnu Pentagram Eon Cineo (MP4)...

No tu Kolego to pojechałeś ze swoją wyobraźnią... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Do takiej ceny to jest około 50 zł, nic lepszego nigdy nie widziałe i czuję, że szybko nie znajdę. Dla mnie dźwięk jest bardzo dobry. Żadnych trzasków, przewagi wysokich lub niskich tonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chyba zawsz kupywałeś takie same, ze taki głupoty mówisz. Korzystałem z Creative EP-630 (są do 100zł) i moim zdaniem są znacznie gorsze od słuchawek Pentagramu, które poleciłem. Naprawdę musisz mieć słaby słuch, jeśli wszystkie grają tak samo. Pozatym mówiać do 100 zł, można porównywać słuchawki za 15 zł, która nadają się do wyrzucenia jednynia, z słuchwkami dajmy na to za te 70 zł. Nigdy nie powiesz mi że grają tak samo. Może być odrobinę inne pasmo przenoszenia i już będzie różnica, mała różnica w impedencji i jest różnica. Można powiedzieć, że słuchawki do jakiś 20 zł bedę grały podobnie, bo mają identyczne parametry, ale nie do 100 zł, bo to już jest ogromna przepaść w jakości.

czytaj dokładnie co napisałem! napisałem że słuchawki do 100 e podobnej cenie np para słuchawek za 70 xl będą grały bardzo podobnie! a że w tej ciebie nie znajdzie się słuchawek które grają czymś więcej niż basem to już inna sprawa.jak ktoś słucha techno czy czegoś takiego to te słuchawki się nadają .metal rock klasyczna folk to tylko.coś koło 200 żeby nie raniły uszy jeśli ktoś e domu ms dobre audio i wie jak utwor powinien brzmieć.

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchawki koło 150-200 i wyżej wtedy słuchawki zaczynają różnic się w brzmieniu bo mogą tu być zwykle dynamiczne zestrojone metal/rock , elektronikę, dochodzi do tego armatura (najtańsza od około 180) potem dwudrożne , trzy drożne które da o tyle genialne że jakość porównywalna jest z bardzo dobrymi nausznymi a zima czy czapka czy upał (bo przecież na miasto muszą mieć konstrucje zamknięta a nie otwarta) nie jest problemem żeby je założyć.

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech
    ...metal rock klasyczna folk to tylko.coś koło 200 żeby nie raniły uszy...

Proponuję Ci (gdy będziesz miał możliwość) przetestowanie a-jays, choćby ich najniższy model "ONE".

Zapewniam Cię, że tak naturalnego odwzorowania dźwięku próżno szukać u konkurencji, oczywiście w tym przedziale cenowym.

A ich cena, uwaga... Zaczyna się już od 80 PLN (w zależności od modelu) :)

No i żeby nie było. Sprawdzają się również z muzyką elektroniczną. Oczywiście o ile ktoś nie jest maniakiem "przesterowanej" muzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Proponuję Ci (gdy będziesz miał możliwość) przetestowanie a-jays, choćby ich najniższy model "ONE".

Zapewniam Cię, że tak naturalnego odwzorowania dźwięku próżno szukać u konkurencji, oczywiście w tym przedziale cenowym.

A ich cena, uwaga... Zaczyna się już od 80 PLN (w zależności od modelu) :)

No i żeby nie było. Sprawdzają się również z muzyką elektroniczną. Oczywiście o ile ktoś nie jest maniakiem "przesterowanej" muzy ;)

testowałem trójki czyli te chłodne do ciepłych odtwarzaczy (na metalu rocku i klasycznej)i powiem ci że góra była za bardzo napastliwa jak dla mnie .te trójki kosztują coś koło 150 xl i powiem że złe nie jest .przewody na fajne ale według mnie.lepiej dołożyć te 30 zł i kupić SM pl 50, to moja prywatna opinia

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi