Skocz do zawartości
Miśko

Słuchawki do galaxy ace

Rekomendowane odpowiedzi

a ma ktos te i moglby powiedziec cos o nich? http://m.allegro.pl/przedmiot,akg-k404-dealer-kielce-bose-marantz-nad-focal,2014367055.html szkoda ze niema niebieskich:( albo te wygladaja na mniejsze http://m.allegro.pl/przedmiot,akg-k404-dealer-kielce-bose-marantz-nad-focal,2014367055.html bo ja niechce takich wielkich ktore zaslonia mi cale uszy, maja byc w miare poreczne, male. aha i jeszcze 1 pytanie czym roznia sie sluchawki nauszne od tych dousznych i dokanalowych:D zawsze mialem albo te 1 lub te 2 nigdy tych nausznych;) ale ostatnio dlugo slucham muzyki i mnie uszy bola:/

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Edytowane przez Bartas18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wszystkiego:D

teraz slucham rapu, ale wczesniej sluchalem rocka i house,trance,dance,techno itp.

mam zroznicowany gust:D raczej rapu slucham tak przejsciowo;) ,,slucham tego co mi w ucho wpadnie:)"

te maja gut kolor ale sa brzydkie;) ehhh mam trudny gust:P http://m.allegro.pl/przedmiot,akg-k-402-sluchawki-mini-gw-pl-wysylka-24h,2055632336.html

Edytowane przez Bartas18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uspy
    Jak kupywać słuchawki nausze to tylko Sennheiser. Ja mam niski model bo HD202, ale nic im nie mogę zarzucić. Czyste wysokie tony, głęboki bass. Naprawdę polecam i są tanie , można dostać w okoliach 100 zł. Za tą cenę nic lepszego nie widzę.

Jeśli słuchawki kanałowe, to moim zdaniem najlepsze są z zestawnu Pentagram Eon Cineo (MP4), można ja zamówić prosto z serwisu, w sklepie nie da rady. Koszt z dostawą to około 50 zł.

Co do tych Senków: sam producent uznał to za NIE udany model.

Sam mam CX200 Street II (dokanałówki) i je chwale. Wszystko pieknie gra nawet na tak slabym zrodle jak nasz Ace. Jak Ci sie uda to znajdziesz za 70zl nowe. Jesli to ok. 100 zl wybulisz, ale sa warte swojej ceny. Jesli wolisz nauszne to seria HD200 od Sennheiser. I tylko Sennheiser. Polecam Ci wybrac sie do MM. Pozwola przeprowadzic probny odsluch za free i dobierzesz sobie co Ci pasuje.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchawki dobiera się do muzyki.według mnie jeśli mają to być słuchawki na ulice to tylko douszne bo gdy będzie padał deszcz albo czapke będzie trzeba założyć to nauszne tak średnio się nadają.do rapu to musza mieć dobry bas wogole muszą grać basowo.to nie nie klimaty więc nie za bardzo mogę pomoc.wejdź sobie na stronę mp3 forum.popatrz sobie również słuchawki firmy soundmagic sa tam modele bardzo basowe .do rocka i metalu polecam pl używałem kiedyś i bardzo ich brzmienie mi się podobało środek u góra ds bardzo ładne ale basik taki średni niestety .wogole żeby e armaturze był soczysty bas to sluchaweczki muszą być przynajmniej dwudrożne

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najpierw musze wgrac cm 7.1 bo na 9 sluchawki dzialaja bwiecie jak;) widzialem ostatnio w mm takie niezaduze fajne pomaranczowe, ale niepamietam firmy:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do tych Senków: sam producent uznał to za NIE udany model.

Sam mam CX200 Street II (dokanałówki) i je chwale. Wszystko pieknie gra nawet na tak slabym zrodle jak nasz Ace. Jak Ci sie uda to znajdziesz za 70zl nowe. Jesli to ok. 100 zl wybulisz, ale sa warte swojej ceny. Jesli wolisz nauszne to seria HD200 od Sennheiser. I tylko Sennheiser. Polecam Ci wybrac sie do MM. Pozwola przeprowadzic probny odsluch za free i dobierzesz sobie co Ci pasuje.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

kolego sympatyczny w MM jest tak ubogi wybór ze szok! ja proponuje wybrać się do jednego ze sklepow mp3store .nie robią problemów z posluchaniem sobie dokanalowek

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

slucham wszystkiego, szukam raczej sluchawek uniwersalnych i raczej zawsze chodze w czapce;)

i mowia rapu raczej chwilowo slucham,bo mam zapotrzebowanie obecnie tak to raczej rock,house,trance,techno,dance:) a i tak slucham obecnie muzyki na sluchawkach stockowych od iriver T5 wiec gorzej byc niemoze:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    najpierw musze wgrac cm 7.1 bo na 9 sluchawki dzialaja bwiecie jak;) widzialem ostatnio w mm takie niezaduze fajne pomaranczowe, ale niepamietam firmy:/

jak koło 200 zł top jedyne pomarańczowe jakie kojarzę to AKG

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slucham wszystkiego, szukam raczej sluchawek uniwersalnych i raczej zawsze chodze w czapce;)

i mowia rapu raczej chwilowo slucham,bo mam zapotrzebowanie obecnie tak to raczej rock,house,trance,techno,dance:) a i tak slucham obecnie muzyki na sluchawkach stockowych od iriver T5 wiec gorzej byc niemoze:P

jeśli mieszkasz e.mieście gdzie jest sklep mp3 store to wybierz się do niego na odsłuch wybierzesz sobie to co najbardziej co się spodoba i za tyle ile będziesz chcieć.ciężko jest doradzić bo każdy oczekuje czegos innego .pójdź posłuchaj i wybierzesz co najbardziej cgi się spodoba .s kupić zawsze możesz na allegro

wytapatane z asa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi