Skocz do zawartości
darkkain

PAMIĘĆ MASOWA - zapytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem wczoraj Galaxy Tab-a 10.1 (p7500) i mam pewien problem. Przy każdorazowym podłączeniu przez usb (z debugowaniem włączonym i wyłączonym) komputer wykrywa tableta jako "urządzenie przenośne". Chciałbym się dowiedzieć, czy można go skofigurować w taki sposób aby zostal wykryty jako "pamięć masowa", jak normalny np. pendrive. Między innymi chce się pozbyć komunikatów o tym, że "urządzenie może nie obsługiwać tego typu plików, czy chcesz mimo to kopiować itd."

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

To prawda wlacza sie urzedzenie przenosne a jak wejdziesz w to urzadzenie przenosne jest to masz pamiec o nazwie tablet :-) a jak chcesz odrazu by otwieralo sie jako pamiec to zaznacz opcje taka w kompie czyli taka tabelka sie wyswietla co masz zrobic np. czy otworzyc w media playerze czy wlasnie jako plik :-) wybieramy jako plik. I teraz podlaczasz taba i po chwili otwiera sie okno z dyskiem, z plikiem o nazwie tablet :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kekes masz racje ale wtedy i tak urządzenie jest wykrywane jako przenośne a nie pamięć masowa. Nie jest wykrywane np. przez Total commandera jako dodatkowy dysk danych. Nie można go odłączyć jako "bezpieczne usuwanie sprzętu jak jest to przy pendrive-ach.

Chupacabra twoją metodą też próbowałem i nadal jest to samo. Na Xda niektórzy piszą, że mają też ten sam problem.

Macie jakieś inne rozwiązanie tego problemu ? Mam też Samsunga Galaxy S2 i tam można wejść w ustawienia usb i wykrywa telefon bez problemu jako pamięć masową (ale to jest gingerbread). Czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi