Skocz do zawartości
Gość xxyz

I9100XXLP2 Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Zaś ja musiałem dodać plik PIT bo inaczej podczas flasha wyskakiwał fail. Rom poprawiony jeżeli chodzi o prędkość, nie ma już takich zacinek, co prawda nie ma jeszcze szału ale jest lepiej. Istnieje możliwość usunięcia z ekranu blokady napis "Przeciągnij ekran, aby odblokować" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bofff

Pokusił by się ktoś o porównanie XXLP2 vs CM9? Szybkość, stabilność itp.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego mod zawiera podwójnie pliki cache.bin i hidden.bin (o różnej wielkości, w paczce CODE oraz CSC)?

Jestem nowym użytkownikiem SGS2, chciałbym wgrać na próbę jakiś mod z ICS, ale nie mam Windowsa ani Odina, chcę flashować za pomocą Heimdalla, w tym momencie nie wiem które obrazy partycji (z CODE czy z CSC - co w ogóle oznacza w tym wypadku "CODE" i "CSC"?) wybrać.

Domyślam się, że jednak te z CSC, tym bardziej, że są większe, choć powstały w tym samym czasie.

I, kolejne pytanie typu newbie - da się to flashować bez wgrywania wcześniej LP1? Czy koniecznie LP1->LP2?

Próbuję zrozumieć w jaki sposób paczki z modami na Samsungi są budowane, co tak właściwie zawierają i czemu dzielone są na trzy części, ale szczerze mówiąc żadne xda-developers czy opisy flashowania zbytnio nie pomagają. Tym bardziej, że nigdy nie opisują przypadku, gdy jakaś partycja ma w modzie dwa różne pliki typu .bin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zehell

da się flashować LP2 z pominięciem LP1. a co do flashowania bez pit i repartition to poprostu nie pozwoliłem mu się włączyć tylko od razu znowu download i wrzuciłem LP2 i nie było żadnego błędu podczas flashowania

Edytowane przez zehell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zapytać czy w tym Romie jest aktywna opcja "redukcja szumów" czy może jest ona usunięta? bo ja u siebie nie mogę czegoś takiego znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem to sprawdzić jak się bawiłem tym romem. Jak wygląda sprawa z lagami przy nagrywaniu w 1080p i 720p przy słabym świetle. Nadal są framedropy czy to poprawili?

Wysłane z Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olo320i

moi drodzy parafianie czy działa wam książka z kontaktami z karty sim ?? bo ja nie moge jakoś tego zrobic żeby numery zapisane na karcie sim były dostepne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem od razu LP2 z PIT i re-partition. Wcześniej miałem XILA2, ale to i tak nie ma znaczenia jak się robi z PIT.

Wszystko działało praktycznie bez zarzutu. Jak dla mnie to taki ROM mógłby już zostać. Widać, że niewiele brakuje do wersji Final.

Brakuje mi tylko jeszcze animowanej tapety z wiatrakami bo zwykle jej używam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały dzień z nim wytrzymałem:

- swipe nie działa,

- telefon wyłącza transmisje 3g/h+,

- nie działają słuchawki BT - Plantronics BackBeat 903+ (telefon samoistnie odłącza je jako urządzenie multimedialne - działają jedynie jako zestaw głośnomówiący),

- problem z automatycznym ustawieniem czasu PLAY (z tego co widzę problem występuje we wszystkich sieciach),

- przekłamuje z zasięgiem - non stop full zasięg.

Oprogramowanie wg. mnie nie nadaje się do normalnej pracy - do testów jak najbardziej się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi