Skocz do zawartości
Gość xxyz

I9100XXLP2 Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wywalił kilka fc w markecie, oraz zrestartował się przy wyborze klawiatury. Poza tym miałem kilka zwiech launchera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kael34

Dla mnie to tej chwili najlepszy ics dla i9100. Wcześniej miałem CM9, ale tam niedtety więcej rzeczy nie funkcjonuje poprawnie -wròcę do tego romu za 2 miesiące, gdy będzie już wersja zrobions na bazie źródeł kernela od samsunga.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Faktycznie rom niestabilny, mam pytanko czy jest możliwość zmiany lokalizacji pogody z blokady ekranu, bo zmieniłem miasto gdzie tylko mogłem i cały czas mam to samo?! Tak jakby przy pierwszym uruchomieniu zapisał sobie aktualną pozycję i teraz jest problem to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Telefon wygląda na szybszy" Nie ma to jak profesjonalny opis :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojego telefonu wlasnie ten rom wyleciał...

Niby wszystko działało, przewijanie pulpitów, aplikacji błyskawiczne i bardzo płynne. Ale scroll w tapatalk'u, gmailu, fb czy gmail taki sobie. Wszystkie aplikacje działały, zwisy sie zdarzaly ale bardzo sporadycznie i tylko przy mocnym kombinowaniu. Dało sie z tym żyć. Ale tego, ze zjadł baterie w 15 godzin nie zdzierże :) Czekam na coś nowszego ...

Instalowane na KI3, po wczesniejszym wipe. Wipe również po instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91

U mnie cały czas problem z launcherem. Na początku nie mam dostępu do ustawień launchera więc instaluje raz jeszcze. Po tej instalacji mam dostęp do owych ustawień ale przy próbie ustawienia ilości homescreenow program się wywala..

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    papux

Ciągle płynność działanie nie dorównuje 2.3.6.

Czekamy dalej.

Samsung ma jeszcze 2,5 miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi dzień w testach. Wywala błąd przy szukaniu sieci "aplikacja com.android.phone przestała działać". Przy imporcie kontaktów z karty microSD błąd. Działa import, gdy uruchamiam plik kontaktów. Wynik Antutu 6037. Początkowo nie przechodził cały dopiero za 4 razem i działa do chwili obecnej. Ma zacięcia przy niektórych działaniach np. po zakończeniu rozmowy, po wybraniu z listy kontaktów itp. Faceunlock działa. Zasięg WiFi lepszy niż w wersji KKI4 bateria porównywalna do wspomnianego romu. Lagi na ekranach występują tylko po "obudzeniu" telefonu później zanikają. Konto gmail działa dobrze i jest bardzo funkcjonalne. Rozmowy odbywają się bez kłopotu są wyraźne i bez zakłóceń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo
    Wywala błąd przy szukaniu sieci "aplikacja com.android.phone przestała działać".

Potwierdzam kłopoty z transmisją danych i szukaniem sieci ! Niestety po 2 dniach z przykrością zrezygnowałem z niego -brak możliwości odbioru MMSów (T-Mobile)co dyskredytuje go w codziennym użytkowaniu - i powróciłem na GB XWKL1. Trzeba jeszcze czekać ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi