Skocz do zawartości
Gość S3V3N

Lista modemów 3G działających na GOCLEVER TAB A73

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, wgrałem sobie modyfikacje kolegi "piotr_go" sugerując sie tym ze dodana jest obsługa większej ilości modemów. Mam model z sieci Play ZTE MF 626, bez simlocka i z karta z Orange. Normalnie na lapku, internet smiga bez najmniejszego problemu. Podłączyłem modem do A73 i został on wykryty, pojawiła sie aktywna ikonka od zasięgu sieci.

Zerknąłem na forum i stwierdziłem że te ustawienia mam takie same jak podane na forum kilka postow wyżej.

Nazwa: Orange PL

APN: internet

Użytkownik: internet

Hasło: internet

To samo dotyczy wartości MCC 260 MNC 03, wszystko to było, niestety przy odpalaniu przeglądarki nie pobiera stron, czyli internetu niet..

Zrobiłem też "Wybierz Automatycznie" w odpowiedzi przeczytałem "podczas wyszukiwania sieci nastąpił błąd" po 20-30 sec znika napis i pojawia się "zarejestrowano w sieci" niestety internetu nadal niet..

Normalna praca modemu na lapku to: start-czerwona dioda, gotowy-niebieska-ciągły, po naciśnięciu połącz niebieska dioda miga i można buszować.

Po podłaczeniu do A73 koncowy etap kończy sie na ciągłym niebieskim. Może gdziec trza tapnąć na connect :facepalm: qrde jestem tak blisko i tak daleko wrrr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themim

Z moim modemem (E220) miałem podobnie - niby sie logował do sieci dioda mrugała na niebiesko i tyle... Okazało sie ze przed podlaczeniem modemu nalezy w ustawieniach wylaczyc przesyl danych, potem podlaczasz modem czekasz chwile i wlaczasz spowrotem przesyl danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak zrobiłem, niestety... Zmieniłem kartę sim, na Play, sprawdziłem że zmieniły sie ustawienia i niestety to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem podobnie z e160, migała dioda niby sieć widzi a tu echo. Niestety mi pomógł reset do ustawień fabrycznych. (wcześniej miałem nawalone w systemie strasznie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam takie pytanie, mam tablet A73 i chciałbym podłączyć do niego jakoś internet, z tego co tutaj czytam to najlepszym wyjściem będzie HUAWEI E160 i mam tylko jeszcze jedną zagadkę.

Chciałbym włożyć do niego kartę sim z plusa którą mam aktualnie w telefonie z aktywnym pakietem internetowym.

Czy będzie to działać jak należy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powinno, u mnie działa tylko ze na a103

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tak przy okazji, wie ktoś może w jakiej sieci najlepiej kupić starter i aktywować pakiet internetowy żeby używać go z tabletem ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mvp84

Orange ma ostatnio fajne pakiety. W POP mam aktualnie 2012 mb za 5 pln na 5 dni. niby trzeba pamiętać żeby doładować ale generalnie wychodzi całkiem niezła oferta. za 30 pln wychodzi 12GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to rzeczywiście fajnie aale szkoda że tylko na 5 dni, bardziej by mi pasowało coś takiego że doładuje raz na miesiąc i mam z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojoww

Witam.

Testowal ktos Huawei E173U-2 modem który jest dostępny w play ?

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi