Skocz do zawartości
Gość S3V3N

Lista modemów 3G działających na GOCLEVER TAB A73

Rekomendowane odpowiedzi

Z kartą playa powinno tak jak z plusem i t-mobile bo karty aero 2 tylko są jakoś tam inaczej zrobione i temu pewnie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ozarek
    Z kartą playa powinno tak jak z plusem i t-mobile bo karty aero 2 tylko są jakoś tam inaczej zrobione i temu pewnie nie działa.

Karta jest w nowszym formanie/wersji, ale to kwestia współpracy modem-karta i tab nie ma nic do rzeczy.

Jeżeli modem miga Ci na niebiesko to kwestia konfiguracji pozostaje po stronie taba i wszystko winno śmigać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy jest możliwość podpięcia modemu 3g na karte z internetem który nie jest modemem producenta >? dodam jeszcze ze mam wgrany system jeszcze chyba nieoficjalny 4.0.3 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam wszystkich po raz pierwszy :)

Potwierdzam, że modem 173-u2 działa z A73 z kartą OrangeFree, natomiast z kartą aero2 niestety nie (tylko miganie na niebiesko i nic).

pozdrawiam świątecznie

Wesołych i Zdrowych Śiwiąt Wielkanocnych

Jak juz pisalem, na liscie APN przycisk menu i dodaj nowy, wpisujesz dane do APN aero2 i sie laczy, jesli mruga na niebiesko to znaczy ze ma sygnal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączyłem u siebie Huawei E173-U2+Nowa karta Aero2(firmware zmienione), po podłączeniu chwile miga na zielono, później pojawia się przy zasięgu R, po chwili miga na niebiesko i jest albo jedna kreska zasięgu albo brak(słaby zasięg w domu) I co dalej? Na liście APN nie ma nic, sieci nie chce wyszukać. Jeśli trzeba dodać APN to prosił bym o dokładny opis konfiguracji wszystkich parametrów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tps4

@Stunter

Spróbuj tak:

Dodaj Nowy APN, nazwij go Aero w APN wpisz "darmowy" - bez cudzysłowu i ważne ustaw jako domyślny.

Dalej: Typ sieci: Preferowane WCDMA, Zakres: Wszystkie.

Jeżeli program pokazuje już takie ustawienia, należy zmienić je na jakiekolwiek inne, zapisać i ponownie ustawić na takie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie wybiera się tym sieci,zakres? Co z resztą ustawień?MMSC, Typ APN, Protokół APN itp. ? Przed chwilą włączyłem przesył danych wyskoczyła na chwile ikona 3g, i tyle nic więcej się nie udało, sieci nie wyszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam do innego tematu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji androida uruchomiłem Huawei E173-U2 z nową kartą Aero2. Modem ze zmienionym firmware

Podłączyłem modem, poczekałem aż zaświeci się niebieska dioda(mruga)

Dodałem do listy APN Punkt dostępowy o nazwie: Aero i APN: darmowy

Włączyłem przesył danych,poczekałem, wyłączyłem przesył, włączyłem ponownie i niebieska dioda świeci a na ekranie 3G.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Teraz trzeba pomyśleć o uruchomieniu DVB-T ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nejt

a ktos probowal z e173s2? u mnie miga na niebiesko ale nie moge wyszukac sieci ani dodac apn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi