Skocz do zawartości
yaris

Usunięcie-AppAdvisior,Dodat. apli,Fsecure,Facebok,MySpace,RemoteCall,Polaris Office,Twiter,Wdrodze

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy... Może serwis wgra Ci nowe oprogramowanie?

Zupełnie inaczej robi się roota na Froyo, inaczej na GB.

Moim zdaniem i tak najpierw GB (z serwisu czy zaktualizowane własnoręcznie), potem ewentualnie nowsza wersja GB - V20m albo V20o, na koniec wszelkie pozostałe operacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

A ciekaw jestem czy wogóle się wezmą za na prawe. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

telefon powrócił z servisu i teraz chciał bym wyrzucić aplikacje jakie są w temacie

W servisie wgrali mi GB V20l ja wgrałem GB V20m i

trzeba zrobić roota tylko pytanie jak się za to zabrać

znalazłem coś takiego:

http://forum.android.com.pl/f316/super-one-click-easy-recovery-62305/

ROOT:

Witajcie,

Prezentuje wam bardzo powierzchowny tutorial jak zrootować każdego Optimusa 2x używając tylko swojego komputera i programu SuperOneClick:

PROSZĘ O PRZECZYTANIE CAŁEGO PIERWSZEGO POSTU, GDYŻ ZAWIERA KILKA PRZEWODNIKÓW, POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ WSZYSTKICH PRZED PYTANIEM!

1. Zainstaluj sterownik USB zapewniający dostęp do telefonu przez ADB, do pobrania tutaj:

LGUnitedMobileDriver_S4981MAN32AP22_ML_WHQL_Ver_3. 2.exe

2. Podłącz swój telefon, włącz debugowanie USB (Ustawienia->Aplikacje->Dla programistów)

3. Uruchom SuperOneClick

[APP]SuperOneClick v1.7 (Root, Unroot, Enable Non-Market App) - xda-developers

4. Wybierz root!

5. Następnie włącz test...i otrzymasz pełen dostęp do roota na twoim posiadającym 2.2.1 LG Optimus 2X!

+1 Zalecam usunięcie Car Home i F-Secure (jeśli ich nie używasz) z tego co zauważyłem to główni winowajcy niestabilności i zwiech.

OK wiec pytania następujące:

1. skąd wziąć LGUnitedMobileDriver_S4981MAN32AP22_ML_WHQL_Ver_3. 2.exe ??

2. skąd wziąć SuperOneClick v1.7 ??

3. rozumiem ze w programie SuperOneClick v1.7 wciskam przycisk root

4. co znaczy "włącz test"?

i

5. aby usunąć dane aplikacje czyli AppAdvisior, Dodat. apli,Fsecure, Facebok, MySpace, RemoteCall, Twiter, W drodze.

usuwam w programie SuperOneClick czy muszę zainstalować jedna z tych aplikacji na telefon - Titanium Backup ★ root lub Root Uninstaller

i wtedy je usuwać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darryd

lepiej tu http://forum.android.com.pl/f316/root-gingerbread-2-3-4-lge-optimus-2x-107382/

bo super click moze nie zadziałać na GB 2.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Metoda z SuperOneClick jest chyba prostsza i latwiejsza do unroot.

Najnowsza wersja ponoc dziala z GB.

Tak, zeby usuwac trzeba zrobic roota, a pozniej miec odpowiedni program jak TB i w nim usuwac, zamrazasz itp.

SuperOneClick sluzy do uzyskania roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza wersja SupeOne faktycznie działa.

A do usuwania aplikacji można się zabrać ręcznie - z ES File Explorera lub podobnej. Za pierwszym razem tak zrobiłam, bez żadnych skutków ubocznych. Kasowanie z /system/app lub data/app. Żadna filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

dziś próbowałem ściągnąć SuperOneClick 2.3.3 z chip.de ale antywirus znalazł trojana :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu szukasz naokoło? Wejdź do wątku autora na xda, tam są najnowsze linki (z deposit files). Na pewno czyste.

A swoją drogą niektóre antyviry mogą być przeczulone. To w końcu specyficzny program, pewnie wirusopodobny w jakiś tam sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Ok telefon zrootowany teraz pytanie co dalej w telefonie pojawiła mi się ikonka Superuser co to jeszcze nie otwierałem bo lepiej spytać

ok teraz chcę usunąć dane aplikacje czego użyć (jedni mówią o ES File Explorera,Titanium Backup lub Root Uninstaller) i jak to użyć ?

AppAdvisior, Dodat. apli,Fsecure, Facebok, MySpace, RemoteCall, Twiter, W drodze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj z marketu app quarantine, przy pierwszym użyciu wyskoczy monit o zezwolenie na użycie uprawnień administratora (root) oczywiście zezwól.

Tylko błagam nie pytaj jak użyć tego programu bo on pełni tylko jedną funkcję, a jego obsługa jest prosta jak budowa cepa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi