Skocz do zawartości
Pyzy

Zwiększenie wewnętrznej pamięci z 220mb na 756mb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info kolego

Na gwarancji mi nie zależy ponieważ już jej nie ma jak mniemam.

Dostałem go w rozliczeniu - wyszło mnie jakoś 150 zł więc jako zabawka może być.

Kiedy go dostałem miał wgrany jakiś dziwny soft, nie pamiętam jaki , ale wiem że był zainstalowany i działał na nim flash

Obecnie mam ten soft backup 1 lecz nie za bardzo jestem z niego zadowolony.

Jeśli chodzi o gry jest ok np Asphalt 5 potrafi od czasu do czasu przyciąć - może na innym będzie lepiej.

Lecz chyba najbardziej irytującą rzeczą jest ekran, wiem że jest oporowy jednak jak czytam posty lub oglądam video recenzje tam ewidentnie ludzie nie mają problemu posługiwania się paluchem i nawet sprawnie im o wychodzi.

Jeśli nie byłoby rysika to już dawno siedziałbym w kaftanie :)

Zabawkę chcę oddać dziecku - filmy, gry + chainfire + sims - chyba się rozumiemy

Z tym romem co podałeś musiałem na siłę wgrywać różne aplikacje, bo oczywiście nie było ich w markecie.

Z tym akurat nie ma problemu i chyba nawet widziałem jakieś rozwiązanie tego problemu.

Ogólnie szukam romu który niwelowałby większość tych irytujących problemów.

Poza tym backup backupem lecz nikt mnie nie przekona że czysta instalacja wraz z formatem da ten sam efekt.

Posiadam telefon z andkiem i wiem co to jest :) Instalacja instalacji nie równa.

Z tego co zdążyłem się już zorientować to do gier jedynie 2.3.1 tak ?

A i jeszcze jedno,zauważyłem że jedyny słuszny luncher przy zachowaniu płynności działania to Nemus luncher lub z romu froyomoda dla milestone - ten naprawdę jest rewelacyjne, lecz praktycznie bez żadnych opcji.

Próbowałem już różnych romów od Kyrosa, Corby czy coś takiego ogólnie 2.3.3 odpadają niestety.

Inną sprawą jest to że nie znam "przebiegu" tego tabletu i chciałbym na czysto coś podziałać.

Pzdr

ps 1 Czy miałeś doczynienia z tym romem

NEW! [DEV] GB OS 2.3.1 OEM#1 IMAGE In 12 Easy to Follow Steps Made Easy! 8.18.11

ps 2 Czy działa Tobie mikrofon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

niemusicie wgrywac tego romu co tam jest dodany wystarczy podmienic plik mtd na inny jaki wam pasuje wazne by niezmieniac pliku lk nandroid mozecie se wgrac jaki chcecie byle zostawic lk nandroid bo to jest bootloader z modyfikacja partycji.a romy na stronce kyrosa to są romy od gpada bo tylko gpad udostepnia instalki aktualnie na stronce gpada mozna znalezc najnowszy rom 2.3.3 dzieki ktoremu lark obsluguje wiecej urzadzen 3g dochodzi tez nowa opcja do 3g.sa tez na stronie opisane wszystkie dzialajace urzadzenia 3g.pozdrawiam

link do najnowszego romu gpada 2.3.3 gpada strona tłumaczona przez google http://translate.google.pl/translate?sl=zh-CN&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.szltp.com%2Fdownload%2Fdownload36.html&act=url

oryginalna nietłumaczona strona jak ktos zna chinski http://www.szltp.com/download/download36.html

sciagalem, instalowalem, działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos

moze to dziwnie zabrzmi ale ja ten ekran dotykam paznokciem bo palcem to chyba bym nie dał rady i bym wyszedł z siebie na dole masz filmik jak to wyglada i jak chodze po Larku "paznokciem"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możesz te pliki wrzucić na inny serwer, ponieważ megaupload został dziś w nocy zamknięty

W razie czego jeśli ktoś ma ochotę wypróbować jak to śmiga

http://kyros-tablet-zone.team-talk.net/t426-new-image-xtreme-mod-for-oem1-os-233-with-6-easy-steps-to-apply-it-to-7015-101011#6382

Opisane to jest w tym temacie a chodzi tylko o plik NAND Data_NEW.fai

Jakby co służę pomocą.

Pzdr

Edytowane przez w.100lica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Można to zrobić na Lark 70.2? :dontgetit:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Wszytko super! Z softem cm7 od razu pliki sa wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeśli ktoś posiada te pliki, to prosił bym o upload.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi