Skocz do zawartości
sebol723

I9100XILA2 Android 2.3.6

Rekomendowane odpowiedzi

Patroy

Trzeba poczekać aż dostosują Jkaya do tej wersji i można instalować, ewentualnie na jakiegoś customa poczekać, swoją drogą ciekawe jakie ustawienia nowego lockscreena będą w nowej wersji Jkay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsqa

Jak dla mnie to "śmieci" zależą od pliku CSC, bo wgrywałem też ten jednoplikowy i zaraz po nim samo multi CSC z ustawieniem na XEO i nic nie mam...

Co do romu - przesiadłem się na niego z ostatniej bety ICSa (gdzie Gmail bardzo dziwnie i wybiórczo synchronizował maile) i powiem, że faktycznie jak dotąd jest to najlepszy 2.3.6. Płynny, szybki, zero problemów, zobaczymy jak będzie z baterią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Tez zainstalowałem. I jak na razie ciągle mam ten sam problem - gdy włączam BT przez górną belkę to przy tek okazji jest odtwarzany dźwięk przypisany do sms... Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to zmienić / naprawić ? Będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qsqa, a konkretnie które wrzuciłeś to csc? :)

@ Sonny ale zawsze tak było :P Przynajmniej u mnie tylko że dźwięk od powiadomienia systemowego - Android wtedy informuje, że włączona jest dostępność BT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsqa
    Patroy
    Tez zainstalowałem. I jak na razie ciągle mam ten sam problem - gdy włączam BT przez górną belkę to przy tek okazji jest odtwarzany dźwięk przypisany do sms... Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to zmienić / naprawić ? Będę bardzo wdzięczny :)

to żaden błąd, to po prostu powiadomienie o aktywności BT nikt nie wie dlaczego ani po co ono jest ale po prostu jest ; p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Ale moj kolega, który ma SGS 2 z T-Mobile tego nie ma... a czy można jakis inny dziwek przypisac czy cos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale moj kolega, który ma SGS 2 z T-Mobile tego nie ma... a czy można jakis inny dziwek przypisac czy cos ?

Bo możliwe, że ma wyłączone dźwięki powiadomień. Dźwięki wiadomości i dźwięki powiadomień to 2 różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ten rom bezpośrednio na ki3i zdobyłem później reset pamięci wewnętrznej kodem. Soft jest super, jest bardzo szybki, nowy lockscreen, który nie ma już laga. O baterii wypowiem się dopiero jutro jak przez nic naładuje mu się telefon, ale z pierwszych obserwacji, mogę powiedzieć ze nie schodzi tak szybko jak na poprzednich romach.

Po zainstalowaniu romu z naszego tematu, nie miałem żadnych ekstra dodatków do romu. Mogę śmiało powiedzieć, ze jest to najlepszy soft nas sgs2 jaki dotąd wyszedł. Śmiało go polecam nie zdecydowanym :-)

Sent from my Samsung Galaxy S II using tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie się chyba wstrzymam aż pojawi się poprawiony CF-Root.

Ten, który jest teraz nie zawiera CWM Manager, Superuser i Busybox... MOżna to co prawda doinstalować samemu ale wolałbym komplet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi