Skocz do zawartości
sebol723

I9100XILA2 Android 2.3.6

Rekomendowane odpowiedzi

Nowart - naprawdę nie mam dodatkowych ikon w menu. Dla pewności dokładnie sprawdziłem jeszcze raz całe menu u nic :-) nie wiem jakim cudem, bo rom ściągałem z naszego forum.

Sent from my Samsung Galaxy S II using tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy
    Co jeszcze zauważyłem jest zmiana ekranu budzika (kiedy już ma kogoś obudzić) :P

[ATTACH=CONFIG]10407[/ATTACH]

to w którą stronę jest drzemka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsqa
    Nowart - naprawdę nie mam dodatkowych ikon w menu. Dla pewności dokładnie sprawdziłem jeszcze raz całe menu u nic :-) nie wiem jakim cudem, bo rom ściągałem z naszego forum.

U mnie było tak samo, ale tak jak już wspominałem wcześniej jest to związane z CSC - u mnie po flashu CSC pozostało na XEU i w związku z tym nie dograło dodatkowych "śmieci"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to w którą stronę jest drzemka?

Miałem ustawiony alarm bez drzemki. Niżej screen z drzemką:

post-48554-1425570156698_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dead26

z ciekawostek, po flashu mobile odinem ze stockowego 2.3.5 xeu, csc zmieniło się na kor... i nie ma możliwości zmiany na inny (sa jakieś 2 abstrakcyjne do wyboru OMN i ITV)

Działa redukcja szumów, ale zapamiętuje ustawienia z ostatniej rozmowy. Czyli jeśli ja wyłaczymy podczas połaczenia to przy następnej rozmowie również będzie wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

jako, że to mój pierwszy post tutaj ... witam wszystkich.

Zdecydowałem się na flashowanie tego romu z I4 (xeo) no i niestety też mam "android.phone.proces" błąd... zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych łącznie z wyczyszczeniem całej zawartości. Niestety nadal to samo... o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musisz zresetować aparat. wciskasz razem przycisk głośności w górę, home i power, przytrzymujesz wszystkie razem i wybierasz z menu opcje wipe. bez tego niestety się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reset zrobiłem przy pomocy kodu *2767*3855# co zrobiło pełne czyszczenie, sądziłem że to wystarczająca sprawa, na tak wyczyszczone I4 wrzuciłem przy pomocy ODINA właśnie ten włoski ROM... efekt jak wcześniej wspomniałem. Wspomniane menu Wipe.../Wipe partition to nie to samo? myślę, że warto to doprecyzować bo jak widzę nie tylko ja mam takie kłopociki.

EDIT:

zrobiłem oba resety ze wskazanego boot menu (zarówno wipe partition i wipe factory settings) - pomogło i działa jak należy. Dzięki za wskazówki

Edytowane przez michal_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po tym resecie z boot menu śmiga az miło. aha i to jest taki sam rom jak w galaxy Note... właśnie sprawdziłem jak to u kolegi bangla...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak go zainstaluje to zmieni mi sie ten prodouct kod z xeo na inny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi