Skocz do zawartości
Adist_26

połączenia wychodzące - wibracja informująca o odebraniu połączenia przez rozmócę

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każdy z was zauważył, że gdy dzwonicie do kogoś i ta osoba odbiera rozmowę to telefon wibruje (prawdopodobnie po to, aby poinformowac nas ze rozmowa się zaczęla - na wypadek halasu). Mnie osobiscie bardzo to denerwuje i przeszkadza. Wie ktos jak to wylączyc?..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

U mnie taki cos nie występuje. Nie pamiętam tez by na stocku cos takiego bylo. Ale fajnie to brzmi i jeśli bym mógł z tego korzystać to chętnie bym taka funkcję włączył gdyż irytujace jest bardzo granie na czekanie u niektórych znajomych i w ten sposób mógłbym sobie to odpuścić;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na elegancii to jest. Ale jesli sie nie myle to jest wtedy gdy zaczynymy dzwonic i zabieramy telefon od ucha ze ekran widac to wtedy jest wibracja. Nie pamietam czy przy zgaszonym ekranie przy uchu tez to jest..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka osób zwrócilo mi juz uwage ze jak do nich dzwonię to na samym poczatku rozmowy pojawia sie dziwny halas - ta wibracja. Wolalbym sie jej

pozbyc tylko nie wiem jak. Jak cos to mam ARHD 3.6.11. Moze ktos wie co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to można wyłączyć to z pewnością jest w ustawieniach. Jeśli tego nie znajdziesz tzn, że się nie da. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego typu powiadomienie wibracją występuje tylko i wyłącznie, jeśli podczas rozmowy nie masz telefonu "przy uchu". Z tego co widziałem nie ma w ustawieniach opcji wyłączenia tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety te wibracje występują także, gdy mam telefon przy uchu. To może być niedociągnięcie ROMU?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na pewno wtedy masz ciemny ekran adist? Może nie do końca przy uchu masz telefon. Polecam Ci sprawdzenie tego zakrywając z lewej strony czujnik światła. I napisz jeszcze jaki rom masz w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też jest taki problem, że jak ktoś odbiera to tel wibruje. Czujnik żwiatła zasłaniałem i nadal wibruje. Zauważyłem, że dzieje się to od momentu jak zrobiłem aktualizacje oprogramowania na 1.8 ze strony Overmax. Da to się jakoś wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam ten sam problem w telefonie Pentagram Rebel 4.7, nie znalazłem zednych opcji w ustawieniach zeby to wyłączyć. Szukam rozwiazania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi