Skocz do zawartości
qlimax-_

Przedluzenie umowy przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam dzisiaj przedluzyc umowe w orange przez internet.Tylko chce zeby kurier przywiozl mi paczke z telefonem i umowa w poniedzialek 23 stycznia.Podobno kureir wysyla numer do niego i mozna sie z nim umowic.

Moze ktos mi powiedziec czy ktos umawial sie z kurierem na dany dzien i jesli tak to o ile dni mozna przedluzyc przyjazd kuriera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedłóż umowę w środę/czwartek i nie będziesz miał problemów. Ogólnie kurier raczej nie będzie woził paczki przez tydzień, a jak zda na magazyn to nie dostanie kasy za jej dostarczenie - dlatego pewien będzie chciał się umówić od razu i nie będzie chciał czekać tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra juz przedluzylem umowe.Ju wszystko wiem co i jak.Kiedy paczka bedzie w stacji kurierskiej to posla mi sms-a badz zadzwonia mi aby umowic sie z kurierem na dany dzien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Ja nie wypuściłem kuriera z domu, dopóki nie wypakowałem telefonu z pudełka. Nie podobało mu się, że musi czekać, ale wolałem mieć pewność :D

Tapnięte z mojego Galaxy Mini :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie kurier jeździł trzy dni (DPD) i za każdym razem tłumaczył że nikogo w domu nie było, a były ciągle 3 osoby. Odpowiednią notkę w kartotece już im za to wystawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi