Skocz do zawartości
alfabet

Długość działania na baterii - ile u Was wytrzymuje?

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

Czy u Was te z bateria znika w tempie błyskawicznym? U mnie przy 2G, trochę neta, Wifi, dużo rozmów max 12 n-16h.

próbowałem już z różnymi ustawieniami. Jak ekran się przyciemni na full to wtedy długość pracy się wydłuża (kosztem oczywiście tego, że nic nie widać na ekranie)

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie schodzi w 3g, wifi, gry do 8h więc nie martw się jedynym wyjściem może być kupienie większej pojemnościowo baterii do tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, długość działania jest bardzo krótka. Dwa razy krócej niż galaxy 1. Próbowałem używać task killerow ale słaby efekt. Ładuję codziennie :/ mam nadzieję ze nowy system 4.0 przyniesie poprawę. No ale to jeszcze kilka miesięcy.

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Nie przyniesie, bo albo coś działa albo nie. Nie wierzę ze ekran większy od mojego sgs+ o 0,19 cala zjada tak baterie. zjada nawet w stanie czuwania. Po naładowaniu wystarczy 2h w stanie czuwania i już mam 90-94%. Masakra. Samsung rombu zabawki do gier,a nie telefon. Pisząc to zdanie spadło mi z 47% na 44%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E no bez przesady ja takich spadków nie mam jak u ciebie może źle sformatowałeś baterie?(nie wiem czy to nadal ma jakiś wpływ w nowych telefonach xD). U mnie w stanie czuwania dociąga do 5h i schodzi z 100% do 96 więc może masz walniętą baterię albo walnięty telefon jak coś gwarancja i wyjaśnij to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

W info o użytkowaniu baterii jest informacja że bateria nie wymaga formowania. To jest już dawno obalony mit. Ale może i rzeczywiście jest walnięta. Tylko jak to udowodnić w serwisie. Ciężka sprawa. Dokładnie 19h i 22 minuty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem tak nie narzekam jeszcze na baterie i tak mi dluzej trzyma niz na galaxy ace takze przyzwyczajony jestem do krotkiego trzymania baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

mozna usunac glosowe wybieranie , na lg x2 na ace z modem cm7 ta aplikacja najbardziej ssala baterie

mozna tez wylaczyc automatyczne podswietlenie wyswietlacza czujnik zre prąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

czas pracy na automatycznym podświetleniu a ręcznie u mnie nie do zmierzenia. wychodzi podobnie. wybieranie głosowe, nie widzę procesu w systemie. Albo zwiększa baterie, albo poprawia software. cudów nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

moja trzyma spokojnie 2 dni przy sporym uzytkowaniu , test 3 launcherow 5 modow baterii wifi pes12 kilkanascie telefonow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi