Skocz do zawartości
aleks128

Samsung Galaxy R i9103 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie ma tematu o tym telefonie to wrzucam go tutaj.Sam jestem posiadaczem tego telefonu i nie rozumiem czemu nie ma praktycznie zainteresowania tym telefonem(przecież to siostra S2;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda to wiem że jest ale chodzi mi o tutejszą stronę;),co do xda nie mam zastrzeżeń ale jakiś 4pda,proszę Cię z angielskim mam styczność na co dzień więc nie ma problemu,ale rosyjski;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Janko

bez jaj masz google translator poza tym w kazdym samsungu jest tak samo , no chyba ze pierwszy android to moze byc trudniej

na 4pda masz kilka modyfikacji wygladu itp.. gdzie na xda jest jeden temat i to nie boje sie uzyc slowa - zalosny I na koniec osobiscie napisze ze rosja wielki kraj rosjanie wspaniali ludzie a rosyjski piękny jezyk :)

w wekend przekopiuje kilka tematow na tu forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Endo

mam pytanie do posiadaczy tego smartfona, ponieważ sam chciałbym go kupić. jakie macie wyniiki w benchmarkach?

Chodzi mi głównie o linpack, quadrant standart i neocore. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zawiedziony jestem ze nie ma aktualizacji GB bo siedze na 2.3.4 :( wgralem ten na niemcy ale jakby go zamulalo ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Janko

I9103ZSKK5 a ten 2.3.6 ma PL ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie te najnowszse softy sa tylko tam na azje nic nowego na europe. Niemiec niby nowszy a jakos tak nie zaciekawie chodzil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam nigdzie odp na moje pytanie nie znalazłem wiec zadaję je tutej:

-wbudowany klient poczty nie powiadamia mnie o mailach tak jak to było w nokii, tylko muszę wejść ręcznie i pobrać wiadomości, a jak zrobic aby automatycznie pobieral lub sprawdzał czy są nowe wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rakers
Witam nigdzie odp na moje pytanie nie znalazłem wiec zadaję je tutej:

-wbudowany klient poczty nie powiadamia mnie o mailach tak jak to było w nokii, tylko muszę wejść ręcznie i pobrać wiadomości, a jak zrobic aby automatycznie pobieral lub sprawdzał czy są nowe wiadomości?

Synchronizacja, synchronizacja. I do tego automatyczna

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi