Skocz do zawartości
aleks128

Samsung Galaxy R i9103 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet
    zapytam jeszcze w miejscowym Vobisie ale oni lubiąszaleć z cenami.. a za ok 1700 to sam nie wiem czy nie będzie lepszy SGS2.. przynajmniej pewnośc że dostane do niego takie drobiazgi jak uchwyt samochodowy..

Za 1550-1700 masz na allegro sgs2 i to nowe. Ja bym się już nie zastanawiał. I do tego 2 letnia gwarancja polska.1. Jest mocniejszy niz R. Ma Amoled (te ciepłe ładne kolory:) ), ciut większy ekran. Jest cieńszy, można dokupić oryginalna baterie większa. Innych cech, zalet nie ma w stosunku do R.

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Endo

Witam. Mam ogromny problem. Telefon wszystkie gry w tym z Gameloftu pobiera na tą pamięć USB telefonu która nie jest tak duża bo tylko 3,75. Mam kartę pamięci 8 GB która ma około 5 gb wolnego. Chcę zainstalować sobie grę 9mm i nie mogę. Mam kartę dużo wolnej pamięci i nie mogę zainstalować cholernej gry. Myślałem że mnie szlag trafi. Co zrobić żeby telefon zaczął widzieć tą kartę SD i tam wszystko pobierał i instalował jak to było bez problemu w moim poprzednim Desire HD. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

poszukaj aplikacji DirectoryBind gdzie ustawisz jako domyslna pamiec sd , musisz miec root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po blisko półrocznym użytkowaniu zachwyt mija. Telefon zalicza coraz częstsze zwiechy. Po słuchaniu radia FM, lub on-line nie można się do mnie dodzwonić; wysiada i głośnik, i mikrofon. Dodatkowo pomiędzy frontem, a bocznymi klawiszami (on/off i głośność) pękła obudowa. To mój drugi smartfon z Andkiem i zaczynam się zastanawiać co jest nie tak z tymi zaawansowanymi gadżetami? Są co raz szybsze, "mądrzejsze", a nie wytrzymują półrocznego, normalnego użytkowania. Nadają się chyba tylko do trzymania w gablotce i podziwiania.

[EDIT] 30.03.2012

No i pięknie. Od rana telefon uparcie twierdził, że dziś jest 1 kwietnia (dowcipniś). Ustawianie poprawnej daty nie pomagało. Wyłączyłem go na chwilę i już nie mogę włączyć. Szlag mnie trafi! To drugi, po LG P920 telefon z Andkiem, który nie wytrzymał półrocznego użytkowania. Nie dziwiłbym się gdybym w nich grzebał, modyfikował, ale nic z tych rzeczy. Używałem je do pracy biurowej i przeglądania netu. Chyba czas się pożegnać z zielonym robotem.

Edytowane przez emzet73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz sprobowac zrobic Wipe pamieci telefonu lub wgrac na nowo soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po blisko półrocznym użytkowaniu zachwyt mija. Telefon zalicza coraz częstsze zwiechy. Po słuchaniu radia FM, lub on-line nie można się do mnie dodzwonić; wysiada i głośnik, i mikrofon. Dodatkowo pomiędzy frontem, a bocznymi klawiszami (on/off i głośność) pękła obudowa. To mój drugi smartfon z Andkiem i zaczynam się zastanawiać co jest nie tak z tymi zaawansowanymi gadżetami? Są co raz szybsze, "mądrzejsze", a nie wytrzymują półrocznego, normalnego użytkowania. Nadają się chyba tylko do trzymania w gablotce i podziwiania.

[EDIT] 30.03.2012

No i pięknie. Od rana telefon uparcie twierdził, że dziś jest 1 kwietnia (dowcipniś). Ustawianie poprawnej daty nie pomagało. Wyłączyłem go na chwilę i już nie mogę włączyć. Szlag mnie trafi! To drugi, po LG P920 telefon z Andkiem, który nie wytrzymał półrocznego użytkowania. Nie dziwiłbym się gdybym w nich grzebał, modyfikował, ale nic z tych rzeczy. Używałem je do pracy biurowej i przeglądania netu. Chyba czas się pożegnać z zielonym robotem.

Przykro slyszec, bo to jednak telefon z gornej polki, a z pewnoscia taki byl w momencie zakupu. Niestety wszedzie zdarzaja sie wadliwe modele. Ja ze swojej strony mam zupelnie inne doswiadczenia zwiazane z 9103. Kupilem go na poczatku pazdziernika, juz po jakichs 3-4 tygodniach mialem roota. Od tamtej pory modyfikuje go ile wlezie, testuje kazdy soft, ktory pojawi sie na rynku, flashuje rozne wersje FW, do tego sam bawie sie w theming - nigdy nie mialem najmniejszego problemu sprzetowego. To bezprzecznie najbardziej niezawodny smartfon jaki mialem (no moze ex equo ze starym dobrym HTC Legend'em, ktory byl nie do zdarcia :) ) JEdynie co mnie irytuje to wsparcie Samsunga dla i9103 (wciaz brak modelu na wielu oficjalnych witrynach, takie niechciane dziecko) a takze bardzo niska popularnosc urzadzenia wsrod developerow (ale i na tym polu zaczyna powoli byc coraz lepiej - trwaja prace nad AOSP i CM7 - gdy to sie uda to pojdzie i MIUI).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

kochan10 a kombinowales cos z przezroczystym paskiem i zegarem centralnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kochan10 a kombinowales cos z przezroczystym paskiem i zegarem centralnie ?

Witam, nie jeszcze nie. PRzezroczysty pasek chyba mozna bylo wykombinowac w UOT kitchen, ale nie jestem pewien. Za zegar zabiore sie jak znajde troche wiecej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się grubo zastanawiam dlaczego tak fajny smartfon jest tak mało popularny ? Dużo sklepów wycofało go z półek. Myślałem że ma jakąś seryjna wadę i szukałem info na ten temat ale nic a nic. Śmiga bardzo ładnie. Ciekawe dlaczego tak jest.

Może mi ktoś napisać ogólne wrażenia bo zawsze podobał mi się ale wybrałem inny model. Mimo to jestem ciekawy eRki.

Piszę tutaj bo nie chcę robić nowego tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi