Skocz do zawartości
aleks128

Samsung Galaxy R i9103 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem krotko: jestem bardzo zadowolony z mojej Rki i jakos nie predko ja zamienie ;)))) Net smiga, gry dzialaja filmy sie obejrzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

Ja rowniez jestem bardzo zadowolony i nie za predko mam zamiar przesiadac sie na cos innego, nie widze konkurencji na chwile obecna.

Za to wciaz wygladam z utesknieniem obiecanej aktualizacji....narazie lipa. Moze ktorys z forumowiczow podrzuci jakies ciekawe linki do fanowskich modyfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na xda tylko to co tam jest. najlepiej mi sie siedzi na stocku przy innych mam wrazenie ze szybciej baterie zjada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

Wlasnie ja tez na chwile obecna nie ruszalem niczego, po pierwsze ze nigdy tego nie robilem i nie mam doswiadczenia z androidem, po drugie ze kazdy telefon ma wyszczegolniony osobny dzial do modyfikacji a R-ka jest oraz kilka innych mniej popularnych modeli jest w mniejszosci i tego mi brakuje. Niby sa Faqi co i jak ale nie wiem jak na chwile obecna ma do sie do i9103.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są może jakieś zamienne klapki wykonane z metalu? albo alternatywne obudowy? bo rozważam kupno, ale jeżeli plastik wygląda jak w sgs to odpada w przedbiegach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    są może jakieś zamienne klapki wykonane z metalu? albo alternatywne obudowy? bo rozważam kupno, ale jeżeli plastik wygląda jak w sgs to odpada w przedbiegach.

Sam używam od 3 miesięcy tego telefonu. Moim zdaniem wykonanie jest w porządku. Klapka częściowo pokryta szczotkowanym aluminium, a przynajmniej tak wygląda. Ja swoją R-kę noszę w case-mate i nie zwracam uwagi na klapkę. Bez case'a trochę na zaokrągleniach się ściera, prawie niezauważalnie. Co do zamiennych klapek to nie szukałem ani nie widziałem. Ze swojej strony polecam case i jest spokój. Fajny telefonik, ale myślę teraz nad zakupem czegoś mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

ja nosze w kieszeni bez zadnego opakowanaia czy folii na wyświetlaczu nawet mi juz upadl na kafle lazienki i nic wyglada jak nowy

nic sie nie sciera wyciera rysuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

U mnie to samo brak jakichkolwiek swiadectw scierana sie lakieru czy koloru, wyglada naprawde solidnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toffic
    Ja się grubo zastanawiam dlaczego tak fajny smartfon jest tak mało popularny ? Dużo sklepów wycofało go z półek. Myślałem że ma jakąś seryjna wadę i szukałem info na ten temat ale nic a nic. Śmiga bardzo ładnie. Ciekawe dlaczego tak jest.

Może mi ktoś napisać ogólne wrażenia bo zawsze podobał mi się ale wybrałem inny model. Mimo to jestem ciekawy eRki.

Piszę tutaj bo nie chcę robić nowego tematu :)

Ma jedną, kolosalną wadę - przy obsadzonym slocie karty pamięci (przy włożonej karcie), użycie (włączenie) wi-fi powoduje, że telefon nie przechodzi w stan uspienia i nie pomaga włączanie/wyłączanie wi-fi, pomaga dopiero restart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi