Skocz do zawartości
lopeztm

Nie działający dotyk.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na allegro uszkodzoną spice ( z uszkodzonym dotykiem ) poprzedni właściciel napisał że kupił sprawną ale przysłano mu nie sprawną więc nie wie co się z nim działo wcześniej. Pomyślałem że całkiem łatwo uda mi się usterkę ogarnąć,najpierw wgrałem nowy soft,nie pomogło potem jeszcze 4 razy różne wersje łącznie z czystymi softami,potem różne stery i też nic. Kupiłem więc nową przednią obudowę i jest to samo, a dokładniej : po naciśnięciu przycisku od odblokowania gdy pojawia się ekran do odblokowania to czasem działa ale nie przesuwa się do końca,a tak poza tym nie działa czasem zareaguje i jak dotknę ekranu to go podświetli ale nie wybierze opcji...płyta główna nie wygląda na zalaną ale kto wie czy nie była.. czy da się to jeszcze uratować? czy jedynie nowa płyta główna,ewentualnie zostawić go sobie jako odtwarzacz mp3.. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nereus

jeśli zmiana softu nie pomogła wymiana przedniego panelu tez to raczej jest to problem płyty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to ktoś ma na sprzedaż sprawną płytę?? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Spice z pękniętym ekranem a reszta jest OK ale zależy ile zaoferujesz :D

możecie załatwić to na PW Qum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to już na pw można pogadać.. , jeszcze jak robię test ekranu to wyskakuje komunikat że : Aplikacja Factory Test (proces....... ) została nieoczekiwanie zatrzymana. Spróbuj ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi