Skocz do zawartości
Kaldish

Słuchawki z pilotem do SE Xperia Arc/ Arc S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy któryś z Was mogłby polecić jakieś dobrej jakości słuchawki z pilotem, które współpracowałyby z Xperia Arc? Szczerze mówiąc preferowałbym słuchawki dokanałowe jednakże nie pogardziłbym także dobrymi propozycjami słuchawek bluetooth :)

Jakich modeli Wy używacie? Jakie są wasze wrażenia? Czego najczęściej sluchacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update tematu. Jeśli nikt z Was nie ma słuchawek z pilotem to może opiszcie zwykłe słuchawki, których używacie. Napiszcie:

1. którego modelu używacie + czy są one nauszne/dokanałowe/douszne

2. jakiej muzyki słuchacie

3. jak prezentuje się dźwięk

3. którego programu używacie.

Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł kupić odpowiadające mu słuchawki, które komponują się z barwą grania Xperii Arc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Philipsów, pozwól, że modelu nie podam, ale nauszne, duże, najtańsze.

Do słuchania rocka, lżejszego metalu naprawdę wystarczają, basy są porządne, za 25-30zł są świetnym wyborem.

Jedyny ich minus to 2m kabla, co przy słuchaniu muzyki z telefonu jest zbyt dużą długością, oraz prosty jack, przez co słuchawki psują się przy słuchaniu muzyki z Xperii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makary

Zgubiłem dzisiaj jedną gumkę w fabrycznym zestawie słuchawkowym MH650 i nie mam co począć. Czy kupował ktoś te buble z allegro? Niby pierdółka, ale jakościowo odbiegają one pewnie od oryginału, który zrobiono z lepszej jakości materiałów.

W sklepie Sony taki zestaw 10 zł i chyba dla tej jednej sztuki będę musiał kupić. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już zaproponowałem na innym forum w podobnym temacie:

niejako obejściem tej kwestii jest zakup pilota bluetooth...raz że nie ma kabla w gnieździe czyli swoboda bez kabla a dwa...podłączasz dowolne słuchawki

osobiście posiadam TEN moduł (czarny) dałem 60 złotych i jest elegancki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zmieniłem standardowe słuchawki na Live Sound MH1 Black. Posiadają pilot, który sprawuje się znakomicie, posiada obsługę odtwarzacza mp3 oraz radia gdy wybierzemy kanały ulubione. Mają tylko jedną wadę zimą - potrafią się wyciszyć w jednym kanale. Jednak pozostałe zalety przewyższają tę niedogodność. Słuchawki są dokanałowe z masą wymiennych gumek w kolorze czarnym i zielonym, wykonane są solidnie, jakość dźwięku warta jest tych pieniędzy. Nie mam jakiegoś nadzwyczajnego słuchu, ale w tych słuchawkach wszystkie dźwięki są na odpowiednim poziomie, zrównoważone, przestrzeń sceny muzycznej też jest dość dobra. Mogę śmiało powiedzieć, że na takim sprzęcie jak Arc S nadają się do każdego rodzaju muzyki. W ostrej muzyce rockowej dobrze słyszane są gitary i perkusja natomiast w POPie czy dance pokazują swoje możliwości. Potrafią zejść dość nisko i to bez udziału "polepszaczy" co mnie zaskoczyło, natomiast sopran nie został w nich sztucznie uwypuklony i nie przeszkadza podczas słuchania lecz jest dobrze słyszalny i nie zakłucany przez inne dźwięki.

Z początku też myślałem, że jakieś Creative ep630 czy coś w tym stylu wystarczą, jednak po ich zakupie mam porównanie co do Creative i nie wspomnę o słuchawkach za 20-30 zł, bo to kupuje osoba, której słoń nadepnął na ucho. (bez urazy):PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi