Skocz do zawartości
zooloos

Uchwyt samochodowy Brodit (pasywny)

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj (po 2tyg. oczekiwania) zamontowałem u siebie uchwyt firmy Brodit (http://brodit.se/product.html?id=511324) i jak zwykle - pierwsza klasa. Telefon siedzi na tyle ciasno, że nie ma ryzyka, żeby się sam wysunął, a jednocześnie nie sprawia problemów przy wyciąganiu z uchwytu.

ProClipa mam zamontowanego przy kierownicy (zasłania jeden z wylotów nadmuchu), dzięki czemu widoczność jest rewelacyjna, nie trzeba zbytnio odwracać wzroku od drogi, a dostęp taki, że nie trzeba nawet ręki z kierownicy zdejmować :)

Wcześniej używałem uchwytu do HD2 i po pewnym czasie śrubka centralna (mocująca uchwyt do głowicy) trochę się poluzowała i trzeba ją było dokręcić, ale poza tym żadnych wad tego produktu nie dostrzegam.

Cena może nie jest zachwycająca (kupowałem przez Allegro za 110zł, a trzeba byłoby jeszcze doliczyć koszt ProClipa dedykowanego do auta, którego miałem kupionego wcześniej), ale myślę, że nic lepszego do auta jeszcze nikt nie wymyślił. Nie wiem jak to jest teraz z kupowaniem bezpośrednio od dystrybutora (Bajtel), ale przy poprzednich zakupach nie różniło się to niczym od kupowania przez Allegro - ten sam czas oczekiwania :) Poprzednio cena była niższa (po 85zł za uchwyt i ProClipa), ale może to wynikać z niższego w tamtym czasie kursu ojro.

Są też uchwyty aktywne z ładowarką do gniazda zapalniczki lub podłączaną bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu.

Podsumowując - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi