Skocz do zawartości
lulonen

EVO3d - pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Od czegoś trzeba zacząć, żeby nie było tak pusto.

Chętnie w miarę możliwości i własnej wiedzy pomogę jeżeli macie problemy z telefonem.

---------- Post dołączono o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Przy okazji dziękuję za założenie poddziału i poproszę o przeniesienie istniejących tematów o EVO w to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od lipca używam htc sensation i zastanawiam się nad zmianą na evo. W związku z tym mam kilka pytań

- Czy jest jakaś zauważalna różnica wynikająca z ilości ramu? Przyznam, że na sensation czasami tego ramu brakuje.

- Czy na evo działa poprawnie swype?

- Czy można liczyć na wysyp przyzwoitych romów, podobnie jak na sensation?

I ogólnie czy jest sens zmieniać w przypadku kiedy całe to 3d nie jest mi do niczego potrzebne? Chodzi mi głównie o ram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ci chodzi tylko o RAM to zostań przy Sensation bo na to "3D" jest zjadane po części te 256MB Ramu, i masz na Sensation więcej Romów. Ale EVO 3D to jest świetny telefon - wie to ten kto go ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ten ram zjada 3d to faktycznie nie ma sensu dopłacać 400-500 pln za nową obudowę :)

Mam jeszcze pytanie. Czy przy nadejściu nowej wiadomości/maila na evo widget aktualizuje się dopiero przy wyświetleniu ekranu na którym się znajduje i trwa to 1-2 sekundy? Może z moim sensation jest coś nie tak, ale wcześniej korzystałem z launchera pro i tam widgety aktualizowały się momentalnie.

Tak szczerze to przesiadłbym się na atrixa ale bez sensu zamieniać sense 3.5 na beznadziejny blur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mailami to ja cie nie pomogę bo nie korzystam w taki sposób tylko sprawdzam przez Operę. Jeśli chodzi o Atrixa to było by to cofnięcie w technologi bo Sensation jest nieporównywalnie lepszy i ma duże wsparcie na XDA. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli ci chodzi tylko o RAM to zostań przy Sensation bo na to "3D" jest zjadane po części te 256MB Ramu, i masz na Sensation więcej Romów. Ale EVO 3D to jest świetny telefon - wie to ten kto go ma :)

Owszem ale nie zawsze i niekoniecznie. Poza tym rezygnująz 3d możesz wykorzystać ten ram do innych celów (modyfikacja romu). Odczuwam, że mam więcej ramu w exvo niż w drughim moim phonie dhd (który ma ramu tyle samo co sensation). Szału nie ma ale są romy gdzie dla grafiki allokowane było 128 mega ramu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z moim nowych Evo. Gdy odbiore połączenie lub wybiore numer i zaczne dzownic włacza sie automatycznie głosnomówiący. Jak go na stałe wyłączc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głośnomowiący się włącza jak jesteś w trybie samochodowym - panel bądź navi. Uważam to za rewelacyjne rozwiązanie. Wystaczy wyłączyć navigację i już będzie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Witam

Już za niedługo kupuje ten telefon tylko jedno pytanie mnie męczy czy od patrzenia na 3D chce się zwymiotować

Wiem głupio to strasznie brzmi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe :D Ja u mnie takiego czegoś nie zaobserwowałem ani tym bardziej nie doświadczyłem :) Przy konkretnych efektach 3D jedynie wzrok musi sie przyzwyczaić i wtedy takie dziwne uczucie wzrokowe występuje, ale nie jest to negatywne. Ogólnie rzecz biorąc to na efekt 3D każdy reaguje inaczej więc to że np. mi on nie przeszkadza nie oznacza że u ciebie będzie tak samo. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x