Skocz do zawartości
lulonen

EVO3d - pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwayzlem ze ok 1 osobie na 15 ekran przeszkadza, pozostali nie narzekaja (mowie o moich znajomych).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Ja nic nie mówię że przeszkadza mnie zapewne by nie zmuliło bo mało co rzeczy mnie muli.

TapTap wich my Milestone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mickry

w takim razie ja mam koncert życień co do mojego htc:)

-jak w szybki sposób np wyciszyć dzwonek, tzn włączyć wibracje? zeby nie wchodzić w ustawienia i po kolei?

-po wysłaniu przez bluetooth piosenki, mam w miejscu gdzie przychodzi sms powiadomienie: Udostepnienie Bluetooth:odebrane pliki - to się nie wyłacza jest cały czas jak to wyłaczyc?

-3 sprawa, jak przychodzi sms to przed oblokwaniem pokazuje mi sie na całym ekranie od kogo i treść sms, jak odblokuje to wszystko znika do paska wiadomości i niewidac, jak zrobić zeby po odblokowaniu tez tak było?:)

-czy da się przełączać miedzy otwartymi aplikacjami tak jak w symbianie?

-jak zamykać otwarte aplikacje z osobna?

Edytowane przez mickry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuczas

1. Dzwonek wyłaczasz zmniejszając poziom głośności klawiszami + i - z prawej strony telefonu: od głośnego, do cichego, następnie jest tryb cichy, a potem "wibracja i tryb cichy". Nie działa to w czasie słuchania muzyki, gdyż wtedy reguluje to głośność odtwarzanego utworu ;)

2. Będąc w powiadomieniach, tuż pod zegarkiem masz opcję zamknij, bądź wyczyść. Po kliknięciu tego przycisku, zostaną wykasowane powiadomienia.

3. Nie jestem pewien, czy coś takiego da się zrobić. Moim zdaniem to niemożliwe.

4. Możesz spróbować taką opcję: wchodzisz w powiadomienia -> zakładka: "Szybki dostęp"-> wybierasz: "Całkowita Pamięć: xxx MB" i otwiera się Menedżer zadań. Tam masz spis działających aplikacji. Jeśli chcesz którąś zamknąć to klikasz X na prawo od jej nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do PKT 4 przytrzymaj przycisk "domku" pojawi się lista.

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mickry

no to wiem że się pojawi;p ale jak to pozamykać:) razi mnie bardzo szybko kończąca się bateria:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Ewentualnie możesz wgrać sobie jakiegoś taskillera z marketu. Hey ziomki jak to jest z rozdzielczością? Gry i aplikacje są normalnie wyświetlane? Telefon dobrze sobie radzi z nagrywaniem filmów hd?

Edytowane przez Jakub0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuczas

Niektórzy twierdzą, że TaskKillery powodują jednak jeszcze większe zużycie baterii (zamykanie aktywnych procesów, które są potrzebne, więc są ponownie uruchamiane i tak w kółko). We Fruit Ninja zauważyłem jednak niezbyt przyjemne dla oka rozciąganie aplikacji na qHD. Ginger również nie jest przystosowany do qHD. Poza tymi wyjątkami, reszta gier/aplikacji (z których korzystam) działa poprawnie. Filmy jak filmy, nie jest źle, ale prawdziwa kamera to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mickry

gdzie nie napisze coś to mi zaraz kasują post;/ a jak inaczej mam się czegoś dowiedzieć? szukam na temat tej nawigacji wgranej od nowości w htc... ile pobiera kb za pobranie trasy? w e52 miałem nawigacje ovi to za pobranie trasy jednorazowo brała z 20-30gr, a tutaj to nei wiem ile bierze, nie moge tego wyczaić. Zainstalowałem program mobile counter i gdy rozwijam pasek szybki dostęp, i chce włączyć sieć komórkowa (rozumiem, że tym włączam pakiet danych gprs?) to niby sie uruchamia ale nie działa tak jakby aplikacja mobile counter go blokowała? i co oznacza ikonka nad zasięgiem R? roaming?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Htc sense zjada dużo ramki. Spróbował ktoś jechać wyłącznie na launcherze pro? Albo może da się jakiś w ogóle wyłączyć sense? Jest jakiś mod czy coś takiego żeby zdjęcia robione w 3d były wyższej rozdzielczości?

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x