Skocz do zawartości
lulonen

EVO3d - pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Evo 3D ma około 1150MB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na instalowanie aplikacji

Efekt 3D nie powoduje zmęczenia/bólu/dyskomfortu moich oczu. Tak czy tak, nie używa się go często.

dokładniej to 2gb. - system. Jak używasz custom romów to pozostaje ci duużo więcej niż jak masz pełne naładowane po brzegi sense (np. 4.0 ;-)

---------- Post dołączono o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Widziałem ze podobny problem był ale tam była podana jako rozwiązanie strona angielska i nie za bardzo rozumiem. Mam dopiero HTC EVO 3D od wczoraj ale już pojawił się problem wyłączania się telefonu podczas ładowania i przynajmniej 30 minutowego nie używania. Jest to mój pierwszy HTC i pierwszy telefon z androidem wiec nie rozumiem też wszystkim pojęć mógłby mi ktoś pomóc co mam zrobić czy lepiej będzie odesłać telefon na gwarancje ?

Masz rom stockowy? jaką wersję?

ładowarka oryginalna?

problem występował w wielu customromach z sense 3.5 ale to była wina sterowników, nie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładowarka jest oryginalna wszystko kupione w Playu ROM stockowy czyli? jak to sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mickry

a co oznacza funkcja -" Włącz wydajność energii (wyłącz autosynchronizacje i wydajnie zarządzaj siecią urządzenia)"?? to ma na celu oszczędzanie energi jak włącze tą funkcje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Ile macie średnio wolnego ramu? Przy normalnym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

150-300, ale to norma z sense ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Kolega ma mało ja mam 300-200 ,po restarcie 500 ,a czasam 400 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Obecnie mam Desire (SLCD - ekran jest wysmienity) i myślę o zmianie właśnie na EVO 3D (ze wzgledu na to że jest tańszy niż Sensation!). Dlatego mam pytnie dla posiadaczy. Chodzi o ekran. Czy przy normalnej pracy ekran jest tak samo klarowny i wyraźny jak w Sensation (rozumiem że suwak 2D/3D włącza i wyłącza efekt 3D nie tylko w aparacie?)? Nie ma jakiegoś spadku rozdzielcziości itp. Widziałem 3D w wydaniu LG i się załamałem. Czy HTC używa lepszej technologi i rozdzielczości?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez dominikmjm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuczas

Efekt 3D dziala tylko w aparacie i galerii. W menu, nie ma znaczenia czy suwak jest w pozycji 3D, czy 2D i tak obraz jest wyswietlany normalnie. Ekran jak ekran, SGS2 ma lepszy :D. Wydaje mi sie, ze jakosc bedzie podobna do desire, a nawet lepsza. Jesli chodzi o efekt 3D, to nie jest zle. Nie zauwazylem tego "zmniejszenia rozdzielczosci". Należę jednak do tych, ktorzy odczuwaja dyskomfort oczu podczas ogladania filmow w 3D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ppetro

Kto mi powie jak wygląda zdjęcie zrobione Evo 3D na ekranie telewizora 3D??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

a jak ma wyglądać ? tragedia, przecież to tylko 2mpix, dasz to na tv 50cali to same pixele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x