Skocz do zawartości
Gość RadkoR

Orange BVKL1 Android 2.3.6 01.12.2011

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się najnowsza wersja softu dla Orange PL.

PDA: I9100BVKL1

PHONE: I9100BVKL1

CSC: I9100IDEKL1

Build info: Thu Dec 1 10:48:07 KST 2011

Do ściągnięcia tutaj: Spis chronologiczny/ Oficjalne romy wydane przez Samsunga

Lub przez CheckFus Downloader po zaznaczeniu Test Mode

Wersja 1-plikowa.

Zawiera oczywiście nowy bootloader a więc nie działa kasowanie licznika wtyczką (nalezy wgrać stary bootloader lub pełny soft 3 plikowy ze starym bootloaderem, np. KG1)

- Pierwszą najwidoczniejszą zmianą jest wersja Androida podniesiona do 2.3.6. Poprzedni ROM Orange BVKJ4 był 2.3.5.

- Zawiera gry: Brick Breaker2, RollRev 99 Tracks, Tetris, The Sims 3 PL.

- Aplikacje: Orange TV Player, Nawigacja Orange

- Do wyboru 2 HomeScreeny: Orange i Samsung

001um.th.png 002bm.th.png sc20120118194056.th.png sc20120118194124.th.png sc20120118194209.th.png sc20120118194409.th.png sc20120118194538.th.png sc20120118194607.th.png sc20120118194607.th.png sc20120118194618.th.png sc20120118194737.th.png

Edytowane przez RadkoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom od 14ej z minutami jest dostępny w Spisie chronologicznym w drugim poście:)

Rom wrzuciłem,oczyściłem ze śmieci i póki co nie ma do czego się przyczepić-szkoda,że Samsung nie dał nowego lockscreena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Romero

Testował ktos? Jak się sprawuje? Może porównywał ktoś do XWKK5?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jest to samo co

-Styczeń 2012 I9100XILA2 Android 2.3.6 -1 plikowy

tylko że brandowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hasło: samfirmware.com

Właśnie wrzucam - zobaczę jak działa i dam znać.

Edytowane przez stachu777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Romero

Mam ponad tydzień i nie widzę większych zmian po przesiadce z 2.3.3

Wysłane z GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artdob

RadkoR, Romero; Napisz proszę czy po przesiadce na I9100BVKL1 (2.3.6) wszystko działa poprawnie. Jakieś dwa miesiące temu zrobiłem upgrade Kiesem do BVKJ4 (2.3.5) i okazało się ze w w tej wersji nie działa bluetooth czyli podstawowa funkcja komunikacyjna pomiędzy komputerem a telefonem. Podczas próby włączenia BT,telefon stawał się mocno nie stabily i po prostu blokował się. Nie można też było wyłączyć BT - dopiero po kilku próbach telefon jakimś sposobem wyłączał BT. Kies chętnie robi upgrade ale nie downgrade więc trzeba było sięgnąć po Odina i wrócić do oryginalnego BVKG2 (2.3.3). Oczywiście straciłem wszystkie ustawienia itp. Do tej pory działam na 2.3.3.

Teraz Kies znowu mnie zachęca do upgradu BVKL1- wystarczy tylko kliknąć i załatwione. Ale po wcześniejszych doświadczeniach mam pewne obawy.Nie chciałbym znowu wracać do 2.3.3.

Napisz proszę jak się sprawuje SGS2 na tym sofcie; czy działa: bluetooth, czy po podłączeniu USB pojawia się ekran trybu Kies tak jak w 2.3.3, czy system działa wolniej, co z żywotnością baterii itp. Generalnie chodzi o opinie czy warto przesiadać się na 2.3.6. Zakładam że pod wyższym numerkiem kryje się coś nowego - nie na pewno lepszego ale może się mylę bo się zraziłem do 2.3.5.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten soft miałem dosłownie 5 minut, po czym wróciłem na KI4. Nie zauważyłem żeby coś w nim nie działało i też nie chce mi się wierzyć żeby problem z Bluetoothem był winą tego softu.

Obstawiam, że nie zrobiłeś pełnego wipe data po aktualizacji Kiesem, a to niestety jest w 99% wymagane do poprawnego działania systemu po aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    insula

czym ten soft zrootować ?

ok, już znalazłem na XD

Edytowane przez insula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi