Skocz do zawartości
Gość RadkoR

Orange BVKL1 Android 2.3.6 01.12.2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki DiMeteo,

powiedz mi jeszcze którą metodą robiłeś roota ?

robiłeś BVKL1 ?

i mówisz, że Triangle Away daje radę ? - podobno niektórzy mieli problemy.

Nie ma metody zrobienia roota bez nabijania licznika ? ( w sumie potrzebuję roota tylko do zdjęcia Simlocka )

Co do roota to wgrywałem kernela (nie stokowego). Nie jestem ekspertem i nie wiem czy inaczej się nie da. Ja usunąłem licznik i trójkąt na romie ICS LBH - wcześniej wgrywałem inne romy i nie usuwałem (nie jest to konieczne do normalnego użytku). Co do triangle to wiem że jest ryzyko zbrikowanie telefonu i to sprzętowo) - mnie się udało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuć tego cf-roota :) ściagnij simlocka ,następnie wrzuć stockowy ROM ze spisu i trójkąta nie będzie. Licznik będzie nabity ale to innej opcji nie masz :) kup albo pożycz wtyczkę i skasuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    Co do roota to wgrywałem kernela (nie stokowego). Nie jestem ekspertem i nie wiem czy inaczej się nie da. Ja usunąłem licznik i trójkąt na romie ICS LBH - wcześniej wgrywałem inne romy i nie usuwałem (nie jest to konieczne do normalnego użytku). Co do triangle to wiem że jest ryzyko zbrikowanie telefonu i to sprzętowo) - mnie się udało :)

ja także, zmieniłem za pomocą triangle i wszystko działa bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam brandowanie od Orange i zaaktualizowałem sobie Androida z 2.3.5 do 2.3.6 poprzez Kiesa (I9100BVKL1) ,wersja jądra (2.6.35.7-I9100BVKL1-CL774645 [email protected] #2) i chciałem zapytać czy macie jakby głębszą czerń (bardziej wyrazistą) niż w poprzedniej wersji Andka ?Ja tak mam i nie mogę się przyzwyczaić - to jest normalne przy tej wersji ? Również podczas robienia zdjęć obraz jakby się lekko pogorszył. Czy jest to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy

Różne historie z kolorami i ogólnie ekranem są na softach brandowanych, zwłaszcza od organge, więc możliwe ze coś zaobserwowałeś, ja ze swojej strony polecam wgrać androida 4.0.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi