Skocz do zawartości
Marurban

Drugi telefon z androidem w Orange(PL)

Rekomendowane odpowiedzi

mleq

To nie jest pierwszy telefon z Androidem w Orange.

HTC Magic był pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pierwszy, bo Magic od dawna był w Orange'u... aczkolwiek jako, że Swift tani, to przydałoby się zrobić dla niego podforum, bo może być popularny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sry fakt, nie ma juz magica na stronie i mi wyszlo z glowy :) Wybaczcie

W sam raz dla osob ktore nie oczekuja zbyt wiele od telefonu, a chcieli by miec te dodatkowe funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oporowy wyświetlacz i już jest zabawa :D Ciekawe czy też trzeba będzie robić podwójne tapnięcie dla potwierdzenia, tak jak jest w Nokiach. Odblokowanie klawiatury to też będzie ciekawa sprawa, w Nokiach właśnie do tego służy specjalny przycisk, a tutaj mam niby przejechać palcem po ekranie w górę albo w dół??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy 1.6 czy 2.1 jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest 1.6 (z modyfikacjami typu LGkowy homescreen, ekran odblokowywania, odtwarzanie Divxów itd). 2.1 zapowiadają na jesień.

Obszerna recenzja jest tu.

Po pierwsze witam na forum :)

Po drugie - Panowie i Panie, kompleksy na bok. Czy rzeczywiście ekran oporowy jest taką tragedią? Czy jest to deal-breaker, stały generator wkurzenia podczas używania, czy rzeczywiście należy się go wystrzegać jak ognia? W recenzjach na różnych jutubach piszą (mówią), że responsywność jest "dobra, jak na ekran rezystywny". Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z rezystywnymi smartphonami i może powiedzieć, czy da się tego używać na dłuższą metę?

Piszę to, gdyż podoba mi się cena tego pudełka :) Już prawie-że kupiłem Spicę na Allegro, ale wczoraj miła pani konsultantka z salonu powiedziała, że może mi go opchnąć za 19zł. Co na ten temat sądzicie>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstrzymaj się parę dni, ja się skusiłem - więc jak tylko przyjdzie to przetestuję i nie omieszkam się podzielić wrażeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Orange wprowadziło niby telefon, ale dla mnie LG to nie telefon, szczególnie do androida. To moje zdanie ;] Zamiast się wziąć za HTC czy Milestone to jakieś LG wpuszczają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z oporowym ekranem miałem dłuższy czas nokie 5800. Niby wszystko ok. Rysik i te sprawy... Ale po zmianie na ekran pojemnościowy zmieniłem całkiem zdanie o telefonach z "dotykiem". System google z ekranem oporowym to moim zdaniem nieporozumienie, Symbian, czy WM jeszcze, ale nie android...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x