Skocz do zawartości
michał_gdynia

[CM9][ICS][4.0.4][06.LIP.2012][TINYSTREAM] Cyanogenmod 9, ICS, CAF Kernel

Rekomendowane odpowiedzi

Keough
    Keough, a jakas navi testowales?

Tylko Endomondo. O ile na stocku GPS mi często "nie łapał", to tutaj załącza się dosłownie w sekundy po uruchomieniu.

Jutro pewnie sprawdzę Yanosika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrana BETA 3 + Franco3 Kernel + Gaaps 7.1 = Wszystko lata jak ta lala ;) Aparat nie działa, galeria, nie da się otworzyć treści maila w gmailu ale ogółem widzisz że coś jest :) Nie ma zawiech, restartów, bardzo płynnie. Polecam. Każda następna BETA to wielki progres :)

No i chłopaki nie ma co, na codzienne używanie (tel\sms\net) jest ok :) Nie bać się, nic się nie dzieje złego. Co do ukrywania, da się, tylko onie wiem czy w starej wersji bo wyszła nowa (w google -> Apex Android xda) i w menu jest opcja ukrywania :)

Edytowane przez piciuok
    Doczytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wgrana BETA 3 + Franco3 Kernel + Gaaps 7.1 = Wszystko lata jak ta lala ;) Aparat nie działa, galeria, nie da się otworzyć treści maila w gmailu ale ogółem widzisz że coś jest :) Nie ma zawiech, restartów, bardzo płynnie. Polecam. Każda następna BETA to wielki progres :)

No i chłopaki nie ma co, na codzienne używanie (tel\sms\net) jest ok :) Nie bać się, nic się nie dzieje złego. Co do ukrywania, da się, tylko onie wiem czy w starej wersji bo wyszła nowa (w google -> Apex Android xda) i w menu jest opcja ukrywania :)

Lepiej nie zmieniać kernela bo ten który jest w paczce z betą 3 jest najnowszy i najszybciej działa, a jak instalujesz sobie poprzednią wersję to tak jakbyś miał nie pełną betę 3 :)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez damianmu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ahhh :D no to nabroiłem :) masz linka do tamtego kernela czy musze przywracać systemik? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie powiedziane - wszystko lata jak ta lala, tylko nie ma a, b,c,d....;) co mi po szybkosci skoro czesc funkcjonalnosci nie dziala? to ma byc smartfon a nie widokowka z Paryza na ktora mozna sobie popatrzec i nacieszyc oczy ale niewiele poza estetyka sie nie dostaje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czego się spodziewałeś instalując rom BETA? Po to wychodzi beta żeby odnaleźć błędy i je naprawiać... -.- wiec nie pisz takich bezsensownych postów że po co instalować jak nie działa... Nie jest napisane ze to wersja stable, jednym może odpowiadać a drugim nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makapaka - nie sadzisz ze zachwycanie sie czyms co nie dziala i okreslanie tego czegos ze 'chodz jak ta lala' ma sens? Ja bym to bardziej okreslil jako cos potencjalnie ciekawego, co ma szanse w przyszlosci chodzic jak ta lala. A tak to pare osob przeczyta jakie to swietne, wrzuci sobie na fona i bedzie plakac ze to czy tamto nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keough
    Makapaka - nie sadzisz ze zachwycanie sie czyms co nie dziala i okreslanie tego czegos ze 'chodz jak ta lala' ma sens?

Rom działa, da się go używać na codzień. Jest to wersja beta, więc ma prawo dużo rzeczy nie działać - nie spodziewaj się po tym finalnego produktu. Rozumiem, że w twoim przekonaniu "chodzi jak ta lala" oznacza "wszystko działa w 100%, instalujcie, ta >beta3< to dla zmyłki, by odsiać elitę od plebsu"? Niestety, oznacza to sprawny rom, którego używanie nie ogranicza się do ciągłego restartowania komórki.

Ja bym to bardziej okreslil jako cos potencjalnie ciekawego, co ma szanse w przyszlosci chodzic jak ta lala.

Autor też, nazywając tą wersję "betą".

A tak to pare osob przeczyta jakie to swietne, wrzuci sobie na fona i bedzie plakac ze to czy tamto nie dziala.

Wystarczy trochę wiedzy technicznej i odrobina rozumu (żeby przeczytać komentarze), żeby wiedzieć, na czym się stoi. Jeśli mimo to jest się takim idiotą, jak piszesz, to w pełni zasługuje się na te łzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety w tej becie jeszcze nie, ale autor napisał na xda, że już naprawił ale odtwarzanie filmów nadal laguje, więc i w youtube będzie lagowało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi