Skocz do zawartości
michał_gdynia

[CM9][ICS][4.0.4][06.LIP.2012][TINYSTREAM] Cyanogenmod 9, ICS, CAF Kernel

Rekomendowane odpowiedzi

czy działa lepiej to trudno mi powiedzieć, na pewno nie gorzej, aczkolwiek jeszcze trochę czasu minie zanim będę mógł używać na co dzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra zainstalowane i naprawde fajnie wygląda chodzi plynnie itd

co zlego zauwazylem filmy ogladane z galerii to pokaz slajdow tak naprawde, quadrant wynik tylko 852, raz mi sie zawiesil calkowicie na jakiejs opcji w ustawieniach, youtube nie dziala, nie moglem pobrac zadnej aplikacji z marketu(blad -101)

ale ogolnie nie jest zle i da sie uzywac ;p

@edit

po nocy bateria mocno spadla - ok 30%(na phoenixie spadala mniej niz 1% na h jak sie nie uzywalo telefonu), wnioskuje po tym iz koma nie potrafi sie gleboko uspic, a moze nie mogla bo budzik nastawilem.

zainstalowal ktos na tym swypa i mu dzialal ? bo u mnie cos nie chce dzialac - wlaczylem swype w opcjach, a potem jak zwykle chcialem aktywowac klawiature przy pisaniu sms dlugo przytrzymując palcem w polu wiadomosci i nic sie nie dzieje, a z tego co pamietam powinno sie wyswietlic okienko do wyboru metody wpisywania.

@edit 2

galeria i kalendarz randomowo cras♥♥♥♥ u mnie

Edytowane przez coldfusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wysunąć klawiaturę, pasek powiadomień rozwijasz i tam masz do wyboru.

Mi osobiście Swype nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zelek

zainstalowałem a potem flashowałem kernel [kernel][27/01/2012][iCS kernel based Paolo Kernel 2.6.35.14] - xda-developers

działa market, youtube nie działa, gps nie łapie sygnału (FC), swype działa, ale trzeba go uaktywnić w ustawieniach (domyślna klawiatura) czy jakoś tak

strasznie jakoś nie muli telefon

są problemy z przypisywaniem uprawnień aplikacjom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mika83

ja osobiscie zrezygnowalem juz z tego romu, poczekam na nastepne wersje, telefon okazal sie maksymalnie nie stabilny 3 operacje w tym samym czasie i zwis + restart za pomoca bateria, przyklad siedze w ustawieniach i grzebie sobie, przychodzi sms, i w momencie kiedy chce gorna belke zdjac na doł zwis ....

nastepna sytacja, gram sobie, nagle ktos dzwoni, odbieram chce przerzucic na glosnik i grac dalej ... ale niestety zwis ....

nic , oczywiscie bede testowac nastepne wersje , bo sam wyglad jest andka 4.0 jest 10000x lepszy od 2.3.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo na mojej ruskiej wersji FC wywalało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi