Skocz do zawartości
michał_gdynia

[CM9][ICS][4.0.4][06.LIP.2012][TINYSTREAM] Cyanogenmod 9, ICS, CAF Kernel

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wyniki na 729mhz w antutu...

Na aga romie itp ludzie maja podobnie, więc myślałem, że to standard ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keough

Jak tym romem sprawdzić, ile można podkręcić proc? Z tego co czytam forum, SetCPU samo dostraja wartość, tutaj my musimy wybrać jedną z dostępnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podkręcania dotąd aż się telefon będzie chodził niestabilnie (np. restartował się) i ustawiasz o 2 kroki mniej.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na stockowym romie 2.3.3 z kernelem Pablo Touch V6 i OC do 710 mam w Antutu 1264, a na 600mhz 1146, wiec nie wiem skad to 504;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keough

Beta 3 bug - nie wiem, czy był poruszany, czy też nie, ale nie działa (program) Equalizer i DSPMenager - niby "coś tam robią" (przynajmniej tak twierdzą), ale dźwięk jest taki sam - niezależnie, czy je włączymy, czy nie.

Miłoby było, gdyby ktoś to przekazał na forum XDA, bo ja nie mam dostępu do tego tematu (mniej niż 10 postów).

A co do samego romu - jestem zachwycony! GPS działa lepiej niż na stocku, telefon uruchamia się szybciej, a i czytnik PDF znacznie przyśpieszył. Nie mogę się doczekać wersji stable.

BTW - idzie w Apeksie ustawić przewijanie góra-dół? Albo przynajmniej ukrywać aplikacje jak w Go Launcher EX?

Edytowane przez Keough

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No faktycznie czytając wasze posty to widzę że rom idzie w dobrym kierunku, jednak ja pokuszę się o instalację jeżeli wszystko będzie dobrze działać. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No faktycznie czytając wasze posty to widzę że rom idzie w dobrym kierunku, jednak ja pokuszę się o instalację jeżeli wszystko będzie dobrze działać. :P

Wiele oficjalnych romów ma problem z działaniem wszystkiego, o custom romach nie wspominając...

Moim zdaniem wszytko to nie będzie działać nigdy tak samo jak na cm7... sukcesem jest stabilna i bezproblemowa praca w 99% przypadków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi