Skocz do zawartości
MroziQ

Android Ice Cream Sandwich 4.0 na Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ

Witam :) Nasi forumowicze w dziale HTC Sensation podają różne informacje o przecieku ICS na tamten model oraz o rzekomym rozpoczętym już procesie aktualizacji niebrandowanych Sensacji do kanapki lodowej i Sense 3.5. Czy ktoś z Was może podpytywał konsultantów o update dla naszych Evo? Ciekaw jestem czy ICS przyspieszy Evo i zredukuje drenowanie baterii. Update miał być udostępniony na początku tego roku ("early"), chyba można już wyglądać go za rogiem? :P

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Użytkownicy Sensation z s-Off już otrzymują update :) Czy ktoś z Was ma wersję s-Off i mógłby sprawdzić to na Evo?

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez na niego czekam i czekam i mysle, ze jeszcze niestety poczekamy. Na sensation juz chyba wszystkie ROMy maja wgrywane ICS (sa tam male problemy bo przeciez to nie oficjalna wersja ale to nic)

Na Evo 3d wyszla tylko Alfa na ktorej nic nie ma i scina sie jak diabli. Kucharze z Xda maja jakis problem by wcisnac ICS z Sensation.

Mysle, ze jak pokaze sie cos nowego badz dopiero jak wyjdzie oficjalny ICS na Sensation to wtedy pewnie pojawią sie upraginone Romy na Evo 3d.

Edit: COs sie zaczyna dziać:)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1456793

Edytowane przez chosen7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytANIE CO TO JEST WERSJA S-OFF.. JESTEM MOZE LAIKIEM ALE posiadam evo 3d bez sim locka tak mi sie skojarzylo z s-off. i nie widze jeszcze zadnej aktualizacji.. a tez czekam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podany link to S-on, jak sam tytuł wskazuje!!

S-off to tzw. wersja inżynierska czyli wyłączenie wszelkich blokad w telefonie. Teoretycznie oznacza utratę gwarancji, w praktyce zawsze można ponownie założyć blokadę więc to nie problem.

Umożliwia to nie tylko bezproblemowe flashowanie custom romów ale i flashowanie radia odpowiedzialnego za zasięg i zużycie baterii.

Co do ICS- to niestety nie mamy co liczyć na suport jak w sensation. Tamten jest bardzo popularnym modelem i pasiadają go najlepsi developerzy (np. Robocik) z "dostępem do wycieków". Niestety pozostaje czekać....

Drenaż baterii wynika prawdopodobnie w dużej mierze z nieudostępnienia bibliotek ril dla evo 3d. Z nieznanych mi powodów romy portowane z sensation czy innych htc ostro mę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczyna się coś dziać :D Testował już ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ja wszystko testuję. M-jay rządzi ale to rom dla developerów nie końcowych użytkowników.

Największym problemem EVO 3d jest brak oficjalnych update i brak udostępnionych na xda bibliotek ril. (nieświadomi developerzy?). W skrócie to = drenaż baterii bo nowsze custom romy nie posiadają odpowiadających im bibliotek. Przesiadam się na sensation do czasu oficjalnego ICS na EVO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x