Skocz do zawartości
MroziQ

Android Ice Cream Sandwich 4.0 na Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Na sto procent w czerwcu :) cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ma się kolego BigMac ta Twoja informacja do tych od HTC że aktualizacja miała nastąpić w pierwszym kwartale 2012 od razu po HTC Sensation ??

Pytam, gdyż zastanawiam się nad zakupem Evo 3D ale przesiadka z Sensation z Andkiem 4.0 na GB 2.3 i niesprecyzowane oczekiwania czasowe na aktualizację słabo mi się widzą, gdyż wiadomo że człowiek do lepszego i czegoś nowszego szybko się przyzwyczaja a wrócić na stare śmieci będzie bardzo ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Dobra wiadomość jest taka ,że oficjalny ICS wyciekł co oznacza ,że HTC już kończy tworzyć rom lub już skończył.W czerwcu będzie na 100% tylko nie wiadomo czy na początek czy na koniec wszystko zależy od tego w jakim kraju zaczną aktualizować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobra wiadomość jest taka ,że oficjalny ICS wyciekł co oznacza ,że HTC już kończy tworzyć rom lub już skończył.W czerwcu będzie na 100% tylko nie wiadomo czy na początek czy na koniec wszystko zależy od tego w jakim kraju zaczną aktualizować

Zgadzam się z Kolegą.

Dzwoniłem do HTC i też mi powiedziano że lada moment będzie aktualizacja.

Na Sensation już jest a kolejny model to EVO 3D :) więc ja cierpliwie czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem wlasnie po rozmowie z kolsuntantem htc i powiedzial ze ics jest obecnie dostepny w werscji developerskiej i jesli nie bedzie w niej bledow i bedzie dzialala stabilnie to aktualizacja powinna byc dostepna w przeciagu 2-4 tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

lol 4 tygodnie :D poza tym caly czas jest wiadomo, ze koniec maja lub poczatek czerwca, wiec nic nowego ci nie powiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Pytanie może trochę nie na miejscu, ale czego wy właściwie oczekujecie od tego icsa? Przecież tu nawet już nie ma czego poprawiać jeśli chodzi o wydajność, jedyny plus jaki może wyjść przy ICS to dłuższa praca na baterii wynikająca z lepszego zarządzania 2 rdzeniami przez system. Chociaż różnica i tak będzie minimalna, bo najwięcej tu zjada wyświetlacz...

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

roznica wydanosciowa na wycieklym fw i romach 4.0.3jest juz kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

nie no przekonales mnie, teraz juz nie czekam na ics bo nie ma sensu w ogole po co robia aktualizacje jak juz wszystko jest fest :P hehe

a tak powaznie to wlasnie czekam najbardziej na to wykozystanie 2 rdzeni w koncu, poza tym na ics system wyraznie przyspiesza i tez myslalem ze juz jest wszystko plynnie na maxa az zobaczylem jak chodzi ics a w wydajnosci jest zawsze duzo do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Gb tnie na pulpitach, na ics jest płynnie. Poza tym ics ma lepsze ui, nawet jak przykryte przez sense to w wielu miejscach widać kanapkę.

Każdy ma nadzieje ze kolejny android już będzie wykorzystywał więcej rdzeni itp. on jest po prostu lepiej zoptymalizowany. Gb też wykorzystuje wiele rdzeni ale optymalizacja jest gorsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x