Skocz do zawartości
MroziQ

Android Ice Cream Sandwich 4.0 na Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc

Czy ja wiem czy szybciej działa ICS... Sense działa tak samo. Custom rom na GB działa nawet lepiej, a szczególnie widać to w grach ;)

I owszem, wiem ze są nalecialosci z ICS czystego w ICS z sense 4.0, tyle że sam ICS wprowadza strasznie mało nowości ;P

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

No u mnie oficjalny gb z play cial na pulpitach zauwazalnie. Evo dostanie sense 3,6 na ics. Różnic jest mało ale są, nowe sense jest bardziej dostosowane do ICS wizualnie gdzieniegdzie. Dock mi sie podoba bardziej. Itp. A co do gier to niewidze różnicy ale na razie dużo nie instalowalem.

Najlepsze w ics są ostatnio otwarte aplikacje, można ubijać w locie co sie chce. Pełna kontrola czyli to co lubię. Moim zdaniem ics wnosi sporo.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Nie wiem jak na sense 3,6, ale na sense 4,0 HTC sobie zastosowało własną wizję na "otwarte aplikacje" i tam to wlocie ubijac nie można i według mnie jest mniej praktyczne od opcji standardowej z ICS :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

W naszej wersji Sense, które dostaniemy, czyli 3,6 (Sense 4.0 jest dla serii One) jest identycznie jak na stocku ICS, dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie czy w razie czego bedzie możliwość cofniecia aktualizacji. Chodzi mi o cofniecie bez rootowania telefonu. Kolega ma se neo v i bez problemu cofnął. bez roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Sciagasz po prostu oficjalny rom ze strony HTC, wrzucasz na kartę, odpalasz tryb bootloadera i się wgrywa stara wersja.

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Zastanawia mnie czy w razie czego bedzie możliwość cofniecia aktualizacji. Chodzi mi o cofniecie bez rootowania telefonu. Kolega ma se neo v i bez problemu cofnął. bez roota.
    Sciagasz po prostu oficjalny rom ze strony HTC, wrzucasz na kartę, odpalasz tryb bootloadera i się wgrywa stara wersja.

I to mnie najbardziej ciekawi... Jakim cudem Evo 3D może zrobić (mając zablokowany bootloader i S-ON) bezproblemowy downgrade z 1.20.401.8 (HBoot 1.49.0018) do 1.20.401.2 (Hboot 1.49.0007 zgodny z Revolutionary) poprzez zwykłe RUU z wersja .2 bez jakiegokolwiek odblokowywania, gdzie w Sensation bez S-OFF nie zrobimy downgrade... Czy to tylko jakiś błąd w wersji 1.20.401.8 czy też HTC złagodziło trochę podejście do blokowania urządzeń?

Sam wykonałem ten downgrade już kilka razy. Z początku myślałem, że krążący po necie plik PG86IMG.zip z downgrade jest w jakiś sposób modyfikowany. Później wyciągnąłem tego zipa ze zwykłego stockowego RRU EU 1.20.401.2 porównałem z wcześniejszym plikiem i są oba identyczne...

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w przypadku ICSa z (zapewne) nowym HBootem. Zalecam robić aktualizację do ICS (jak wyjdzie) mając jednak na wszelki wypadek S-OFF w Evo.

Edytowane przez RadkoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Jak dobrze że htc wypuszcza kontrolowane wycieki. Ostatnio wyszla nowa wersja do przetestowania na virtuos shooter rom (sorry za mały OT)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

mial byc maj/czerwiec teraz czerwiec/lipiec nieeeeeeee :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x