Skocz do zawartości
MroziQ

Android Ice Cream Sandwich 4.0 na Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Najpierw trzeba odblikiwac bootloader a potem wgrac taki system jaki sie chce nie nie ma restartow zazwyczaj pojawiaja sie przy systemach oznaczonych alpha. Instrukcje do odblokowania bootloadera znajdziesz w watku S-OFF

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA też polecam wszystkim rom, wszystko działa jak należy, bardzo szybko, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ktoś nie wiedział jak wgrać

http://virtuous.prp2.com/shooteru/firmware/PG86IMG.zip Najpierw przez bootloadera wgrywamy to (KONIECZNIE).

-Czyli ściagamy podany plik,

-wrzucamy na karte pamieci uruchamiamy bootloadera przyciskiem ściszania i powerem (oczywiście w momencie gdy telefon jest wyłączony) włancza sie bootloader, -

-akceptujemy

-wszystko sie wgrywa,

-następnie nie akceptujemy tylko wyciagamy karte pamieci i restartujemy fona.

-wchodzimy znowu do bootloadera

-wchodzimy do recovery

-wkladamy karcioche i flaszujemy roma

(przy pierwszym bootowaniu idźcie se zrobić herbate, kawę lub kolacje - bo zanim sie słuchawka uruchomi to minie z 10 minut)

[EVO3D][ROM][GSM][May 6]Virtuous Shooter v.3.0.2 [3.08.401.1][Kernel: HTC] SENSE 3.6 - Releases - RootzWiki <----- Link do ROMA

"Gdyby" zdarzylo sie komuś (tak jak mnie) by nie mógł dzwonic z swojego telefonu to to jest link do fixa Dev-Host - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service <----- wgrywa sie jak Romy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

a można to zrobić bez wyciągania karty tylko po wgraniu radia, włączyć bieżący ROM usunąć ten plik i potem w recovery sflashować ICS?

Pytam bo mam zawsze problem z otwieraniem takich klapek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Nie za bardzo bo ten plik bedzie za kazdym razem sie wlaczal co Ci tam szkodzi wyciagnac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy potraficie normalnie tel podłączyć do komputera aby widział kartę pamięci ?

Gdy wybiorę opcję, "podłącz do komputera" wyświetla mi "niestety aplikacja setting została zatrzymana"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie ma takiego problemu, wszystko smiga jak należy.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Mam nową wiadomość :D użytkownik z xda o niku LoLoLoLoLoLoLo...... dziś rozpoczął pracę nad sense 4.0 ,ale to nie jest dobrą wiadomością ,dobrą wiadomością jest to ,że .........bum......bum.....bum..... udało mu się ....bum....bum.... naprawić ....bum....bum... kamere....bum....i.....bum....3D... :D czekam z niecieprliwością na jego rom :) możecie tego newsa przeczytać w jego temacie z MIUI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

O świetnie, swoją drogą to kiedy znudzi się nam zabawa to pozostaje wgrać oficjalnego RUU i wszystko będzie OK? (Pytam jakbym chciał lub ktoś inny przejść na oficjalny ICS)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x