Skocz do zawartości
MroziQ

Android Ice Cream Sandwich 4.0 na Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Normalnie idzie grać :) Może pobierz zawartość na sd jeszcze raz, ja tak miałem ,że po zmianie romu z GB na ICS gra nie działała ,a po ponownym pobraniu plików zadziałała.(ale to chaotycznie napisałem)

A i Witam Cię w Forum Eva ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

No w sumie to mogłem to przewidzieć, ale spytać warto :) będę próbował.

.. witam również :)

Aha, wyniki w antutu bardzo niskie, ledwo ponad 3000, może ics tak ma. Pamięta ktoś wyniki mniej więcej z gingera, stocka /customa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No w sumie to mogłem to przewidzieć, ale spytać warto :) będę próbował.

.. witam również :)

Aha, wyniki w antutu bardzo niskie, ledwo ponad 3000, może ics tak ma. Pamięta ktoś wyniki mniej więcej z gingera, stocka /customa ?

u mnie sa duzo lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Za drugim razem mam 5500, no widać antutu tak ma. Wydajność podobna do optimusa 3d na custom gingerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam nową wiadomość :D użytkownik z xda o niku LoLoLoLoLoLoLo...... dziś rozpoczął pracę nad sense 4.0 ,ale to nie jest dobrą wiadomością ,dobrą wiadomością jest to ,że .........bum......bum.....bum..... udało mu się ....bum....bum.... naprawić ....bum....bum... kamere....bum....i.....bum....3D... :D czekam z niecieprliwością na jego rom :) możecie tego newsa przeczytać w jego temacie z MIUI

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

można gdzieś śledzić postępy czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co zrobić jeżeli wgrałem ten rom przez recovery i telefon przy włączaniu zaciął się na ekranie virtuous QUATTRO? Nie wiem co mam z nim zrobić, logo sobie ładnie miga ale nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Zrobiłeś full wipe + dalvik cache + wipe partiotion cache przed i po wgraniu ROM-u (wystarczy przed) po za tym 1 uruchomienie systemu może długo potrwać. Jak nie to wyjmij baterie zrób wipe które napisałem i odpal na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Ja mam dziwny problem. Jak dzwonię gdzieś i podczas wybierania odsune telefon od twarzy to nie ma ekranu połączenia i jest problem żeby zakończyć rozmowę.

@down: Ok. Dzięki i sorki za offtop.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

@shaka

Wrzuć sobie tą paczkę przez recovery Dev-Host - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

I przy okazji taka prośba ode mnie. Jeśli rozmawiamy o customowych romach (nawet opartych o ICSa) to piszmy w odpowiednich tematach w dziale ROM'y & Modyfikacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Cos wiadomo kiedy bedzie albo co kolwiek wiadomo na temat aktualizacji ( z poziomu telefonu ? na evo) ?

<zbiecik> nic nie wiadomo,jak będzie to będzie.

Edytowane przez zbiecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x