Skocz do zawartości
piter123

[TUTORIAL] Tworzenie kopii folderu /efs naprawa IMEI, przywrócenie z kopii

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

jaki ktool ? jakie restore i format efs (Encrypting File System) katalog niezbedny do obslugi sieci i komunikacji . Nie wiem jak na wylaczonym telefonie bez mozliwosci wlaczenia przywrocic efs . Zostaje tylko serwis i kolo 100 pln

backup - czyli kopia zapasowa

restore - przywracanie

Nie wiem jakudalo Ci sie wczesjniej wgrac system bez podstawowej wiedzy . Szkoda ze najprawdopodobniej uwaliles telefon . Moze znajdzie sie na forum kto wie jak to naprawic ale watpie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zle napisałem zrobiłem backup , jaka wersja ktool nie mam pojecia , pobrałem go z android market hc -ktool a format po przejsciu w ustawienia ktool . Dodam ze donwload mode sie włacza .

backup zapisuje sie na pamieci telefonu czy karcie sd ?

p.s zadanego systemu nie wgrywałem tylko root

Edytowane przez jareks366

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

@jareks366

W pamięci telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

jak dziala Ci download mode wystarczy wgrac system ktory sam przywroci Ci efs . NIe jest tak zle . Uzywaj odin aa nie jakiegos ktool :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pytanko jak w nią wejść gdy telefon się nie włącza ;/ Download mode się włącza więc mozna wgrac rom przez odina ? Jeśli tak to jaki :) ?

Nakieruje mnie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Download mode - VOLUME DOWN + HOME + POWER tutaj wszystko masz. czytaj. http://forum.android.com.pl/f168/wgrywanie-rom-a-w-za-pomocae-odina-69295/

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-I9100 - Region XEO wersja najlepiej z końcówką MS7

Edytowane przez AALEKSANDRA
    uzupełnienie odp ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji telefon sie zresetował lecz włączanie zatrzymało sie na logu samsung i co chwile wyswietla sie na nowo ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

a jaki czas Ci się włącza? Jak nic się nie dzieje po dłuższym czasie (przyjmijmy 10 minut), zainstaluj na nowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy podejsciu nr 2 taka sama sytuacja tylko dodam ze przy uruchamianiu ( na kablu ) komputer zaczyna szukac sterowników a dokładnie : Urzadznie MTP USB co kończy się niepowodzeniem a w telefonie "krąży" logo samsunga .

Edytowane przez jareks366
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zainstalowałeś stery usb z tematu powyżej i reset kompa? Włączasz program Odin i ma ci wykryć tel na żółto w programie się świeci. Oczywiście telefon podłączony w trybie download mówione też wyżej. Czytaj dokładnie !

Jak masz bootlopa na logu spróbuj może wejść w recovery. Ta sama kombinacja tylko przycisk głośniej. I kliknij wipe data aby wyczyścić telefon z syfu. Też tak czasem miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi