Skocz do zawartości
MroziQ

Żywotność Bateri w EVO - czas czuwania

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ

Czy w waszych Ewach bateria również pada w niespełna dobę? Dodam, że łącze się z siecią w zasadzie okazyjnie i to przez WiFi, trochę bawię się 3d, że 3 rozmowy dziennie. Mam też wrażenie, że telefon ciągle jest ciepły w miejscu aparatów.. Dziwi mnie to trochę bo bateria ma sporą pojemność, a w moim poprzednim Desire Z bateria, mimo że mniejsza, wytrzymała dłużej ;)

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiego romu korzystasz? I z jakiego kernela? A może masz wersję stock'owa?

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Jadę na stocku. Co ciekawe, zauważyłem że często wyjmując telefon z kieszeni jest on odblokowany. Noszę go w kieszeni z portfelem i chyba wciskam klawisz odblokowania wkładając rękę do kieszeni :E Za duży ten guzik jest, muszę uważać :P

@edit: ekran też pobiera wam ok. 70 % mocy baterii?

Edytowane przez MroziQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetestowałem chyba wszystkie Romy i Kernele ktore są na XDA. I te z 3.5 i te z 3.0. Oczywiscie - 3.5 chadza bardzo plynnie ale zawsze sa jakies problemy i albo sie zawieszaja albo wywalaja restarty albo jest problem z grami w 3d.

Wrocilem od tygodnia do slynnego roma LeeDroida z Kernelem i raczej na nim zostane (dopoki nie wyjdzie zos konkretnego z ICS'em) bo ten najnowszy dziala naprawde szybko a system trzyma na baterii dobre dwa dni.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam wgrany od wczoraj LeeDroid tak jak kolega wyżej i kernela z tego linku [KERNEL] [sENSE/AOSP/ICS] RLS 05 - AnthraX - BEATS - USB HOST MODE - QUALCOMM 'B' VER - xda-developers i nie widzę zbytnio zmiany czasu pracy między tym romem a stockowym. Jednak u mnie nie ma szans na 2 dni pracy baterii bo niestety "katuję" cały dzień moje EVO i więcej jak dobę nie wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

A co pobiera Wam najwięcej mocy? Wejdźcie w ustawienia, info o telefonie, akumulator, użycie baterii, u mnie wyświetlacz pobiera prawie 70%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Podaj jakie masz radio

2. Wróć do kernela leedroid

Poczekaj ze 2-3 pełn ładowania-rozładowania baterii dla zaktualizowania statystyk

Jest problem z obsługą drugiego jajka procesora jak się uaktywnia to żre prądu ile zdąży. Miałem ten sam problem pomógł Leedroid którego mam od miesiąca i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MroziQ: U mnie pokazuje 35% a to pewnie dlatego ze mam ustawiona reczna nastawe jasnosci (okolo 10%)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Ja mam na 50%, a jadę na stocku bo czekam na ICS. Desire Z sporo dłużej mi wytrzymałość z mniejszą baterią stąd moje zdziwienie i pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary stock ma zrypaną obsługę baterii. W HTC nie używa się stock romów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi