Skocz do zawartości
MroziQ

Żywotność Bateri w EVO - czas czuwania

Rekomendowane odpowiedzi

PYTER4

Witam, chciałem się podzielić opinią o nieoryginalnych bateriach. Aktualnie mam baterię Adnida o pojemności 2000mah(ma niecały miesiąc) i oryginalną htc(ma już prawie rok). Ta od htc mimo mniejszej pojemności i tego że jest starsza nadal starcza na dłużej niż ta podróbka. Kupiłem Adnida, ponieważ potrzebowałem drugiej baterii, a na oryginalną nie miałem wystarczająco kasy. Lepiej dopłacić i kupić oryginalną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

Dokładnie tak ale czasem trzeba uważać ponieważ niektóre wyglądające na oryginał mogą kosztować na allegro i z 30 zł mniej i ciężko odróżnić je od tych droższych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Po jakiś 20min grania w bad piggies temperatura mojej baterii uzyskała 44.2C Cy to jest normalna wartość? Bo brakowało mi tylko jajka na szybce od aparatu :S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Wiem że ostatni post był dość dawno ale może ktoś mi pomoże. Otóż do mojej Sensacji ostatnio kupiłem oryginalną baterię od EVO 3D, ale że pech chciał i moja kochana sensacja uległa awarii to przesiadłem się na jeszcze kochańszego EVO 3D:) Była w nim słaba bateria więc pzełożyłem nówkę z sensacji i jakoś dziwnie szaleje na niej wskaźnik naładowania. Niby trzyma dłużej ale gdy się naładuje do 100%, odłączę od ładowarki to po ok 15 min spada od razu do 90% przy nieużywanym fonie i dalej procenty spadają normalnie(jak nie używam to przez kilka godzin nawet jest dalej 90%). Czyli odłączam rano ok 5:40, wkładam do kieszeni i jak dojadę do pracy przed 6:00 to już mam 90%:confused: Czy do usunięcia statystyk baterii jakimś kalibratorem z marketu potrzebny jest root? Kalibrowałem jakimś i pisało że jest sukces kalibracji i kazało baterię rozladować do 0% i ponownie naladować do pełna, a wskaźnik jak głupiał tak głupieje. Niby nic takiego bo bateryjka trzyma normalnie(jeden dzień wytrzyma a jak mniej używam to nawet dwa), ale jednak bym wolał mieć prawdziwe odczyty:) Mam nadzieję że ktoś przeczyta te moje wypociny;) i mi pomoże.

Wysyłane z mojego GOCLEVER za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

O ile się orientuje root jest wymagany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie też tak myślałem, tylko mnie dziwi czemu w tej aplikacji pisało że kalibracja się powiodła. No nic, w najbliższym czasie jednak trzeba będzie zrobić roota, dam znać czy coś pomogło.

Edzia:

Zrobiłem root, z poziomu cwm zrobiłem wipe baterii i dalej to samo. Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły? Jak nie da rady z tym nic zrobić to nie pozostaje nic innego jak tylko się przyzwyczaić;)

Wysyłane z mojego GOCLEVER za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez karolg333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi