Skocz do zawartości
9A4172

Ciągle dostaje te same wiadomości SMS

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nie, kernel w największym uproszczeniu odpowiada za podstawowe rzeczy takie jak: taktowanie procesora, GPU, ekran, dźwięk.

Własnie wydawało mi się to pytanie absurdalne..

Wczoraj zrobiłem mu Full Wipe, Dalvic Cache itp I o dziwo jak kiedyś to samo zrobiłem to dalej sms przychodziły, a teraz odpukać w nie malowane nic się nie dzieje :) Pisze normalnie i działa tak jak powinno.. zobaczymy na jak długo.. jak na razie mam prawie czystego androida ( Bo zainstalowałem raptem tylko avasta i Menadzer plików) i zobaczymy czy to przez aplikacje tak się działo czy przez coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam moj problem w telefonie dotyczy przychodzenia po kilka smsow od jednego kontaktu. Nie wiem co moze byc tego przyczyna jak na przyklad kolega mi napisze to potrafia mi przyjsc ze 4 smsy tej samej tresci od jednego numeru. Prosze o podpowiedzi co to moze byc .

Nadmieniam ze telefon mam w heyah, taryfa mix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam Sony Xperie Tipo, wszystko do tej pory było ok, miesiąc temu przeszedłem z Orange do Play. Z 2 tygodnie temu dostawałem po 5 takich samych smsów od dziewczyny. Przywróciłem ustawienia fabryczne no i nic nie pomogło. Parę dni było dobrze i znów się zaczęło. Dostawałem po 10 smsów takich samych od dziewczyny i z Mbanku.

Ale dzisiaj dostawałem 10 smsów od dziewczyny, chciałem zrobić przelew i zamiast kodu z Mbanku dostałem smsa od dziewczyny (kolejnego), kliknąłem ponów sms i znów dostałem sms od dziewczyny, i kolejny kolejny raz. Czy to wina telefonu czy Play ? Pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
giaur500

Wg mnie wina telefonu ale zawsze możesz przełożyć kartę do innego i się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi