Skocz do zawartości
blotto

Cronos Droid (official 2.1 Release full 2.6.29) - update 9.06

Rekomendowane odpowiedzi

czekaj czekaj, chcesz powiedziec ze ten rom 2.1 z htc sense chodziny plynniej niz 2.2 bez sense ? Wiadomosci/kontakty/kalendarz sie wgrywa szybciej :D? co mi sie w to wierzyc nie chce bo na innych romach ( wszystkich jakebadalem ) 2.1 z sense po prostu bylo trzeba dlugo czekac, a jak przez przypadek zabilem jeszcze taki proces np. wiadomosci to czekalme z 30 sekundzanim mi sie wgraly wszystkie nazwy kontaktow ( najpierw sa pokazane numer potem zmiana jest na kontakty) a wiadomosci bylo raptem z 400 przy 10 kontaktach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

Ja nie powiedzialem ze jest mega szybciej, powiedzialem ze jest plynniej.

Froyo jest szybkie, ale nie wszedzie. Jest szybsze tu gdzie sense jest wolne i na odwrot;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, masz poniekad racje, jednak reakcja po kliknieciu oraz zaladowanie w kontaktow, wiadomosci, internetu, kalendarza, dialera czyli wszystkiego to w czym macalo htc palce chodzi DUZO wolniej. Te elementy ktore wymienialem sa dla mnie najwazniejszeymi elematami to jest dla mnie 80 % telefonu. Z moich obserwacji plynniej o wiele chodzi przegladarka, w niej multi touch, oraz dodawanie widegetow ;p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ROM już od dłuższego czasu nie jest rozwijany. Na forum autora nie mogę go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakoś źle szukałeś ( Cronos Android, Android on Steroids! • View topic - Cronos 2.1.4.1 Sense Eclair ), może sam ROM nie jest rozwijany, ale kerneli pewnie wyjdzie jeszcze pare. Jak dla mnie ten ROM jest idealnie dopracowany 0 FC, nawet sense działa dobrze. A jak ktoś nie lubi sense to jest też Cronos Light Eclair bez nakładki HTC. ( Cronos Android, Android on Steroids! • View topic - Cronos 2.1.4.1 Light Eclair )

Autor (Freeyo) skupia się teraz nad Cronos Froyo ( Cronos Android, Android on Steroids! • View topic - Cronos Froyo 1.3.0 ) który z resztą jest już 100% działającym 2.2. Ogólnie polecam forum, codziennie praktycznie cos dodają;)

Bo$s szybszy o pare chwil:p

Edytowane przez jiner21
    Bo$s czujny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi