Skocz do zawartości
WithoutName

Instalacja ICS: Custom ROMy oparte na FW 4.0.x dla posiadaczy Gingerbreada

Rekomendowane odpowiedzi

no to juz wiem ze z downgrade'u moze byc problem.. ale czy przy nowej wresji h-boot był by problem z stockowym, costum rom? i dało by sie takowego na takie h-boot wgrać? (sorki ze tak marudze)

Edytowane przez 7hours7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle, że w niedługim okresie czasu pojawi się osobny tutek do downgrade'u, tylko uważam, że kto zainstaluje ICS ten nie bedzie chciał powrócić do starej wersji systemu, bo jest po prostu wolniejsza. Ale jak mnie poinformowano, takie cosik może się pojawi i u nas na forum, na XDA jak znacie angielski sprawa jest opisana w paru topicach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja mam takie 2 pytania i to koniec :D a z jakiego romu jest ten ss na 1 sotrinie? ;d oraz jak jak taki tulal albo juz jest (nawet w wersji ang) mogł bym proscić o link?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze - zacznij pisać po polsku, bo naprawdę ciężko Cię zrozumieć.

Screenshot jest z Elegancii Salvation 2.1.2, ze moimi drobnymi modyfikacjami.

Z "tulalem" się nie spotkałam, zebrane przeze mnie wiadomości porozrzucane są w kilku wątkach na xda.

I na tym proponuję zakończyć offtop, bo jak się zeźlę, to "tulal" zabiorę >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kothek ^^ przepraszam was bardzo ;) i bardzo wam dzikuje :) wszystko działa tak jak powinno ; o a to co ukazało sie moim oczom po zainstalownii ics.. to tylko wow :o dzięki ci bardzo i masz :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawił się podobno fw od revolutionary, który umożliwia korzystanie z komend fastboot. Link w OP. Nie testowałam.... jeszcze :DD.

Edit: nie dawało mi to spokoju, więc dotarłam do źródła od samego twórcy. Wyczerpałam już na dziś limit podziękowań na xda :mur:

---------- Post dołączono o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ptaszki na xda śpiewają o nowym RUU 3.25.401.101. Podobno fw nie różni się od poprzedniej wersji, więc jest aktualny dla ROMów, które będą oparte na tej bazie.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arczon

Witam,

chciałem sie podzielic z doswiadczeniami z instalacja RUU mialem problem z boot loopem przy 3.24 bez problemu poszedl downgrade do wersji 3.12 i rom wstał, jak sie okazło poporstu wrzuciłem poprzednia wersje romu ICS-a która nie działa z 3.24. na xda jest paczka 3.12 downgrade robi sie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłam FW na wersję od revolutionary. Bootloader już nie wyświetla paskudnego napisu "LOCKED" i komendy fastboot wydają się działać. Yesssssss :hurra: (tylko czemu zawsze ja jestem ta odważna :| Zaczynam czuć się jak świnka morska w laboratorium :rotfl:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocie , ja wgrałem revolutionary przed Tobą :D

żeby nie było OT, potwierdzam wszystko działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Erdion

Jako, że jest to mój pierwszy post tutaj to chciałbym na początku wszystkich powitać.

Mam pytanie: Czy po wgraniu jakiegokolwiek romu na ICS mogę skorzystać z opcji "restore" używając backupu z 2.3.4? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi