Skocz do zawartości
WithoutName

Instalacja ICS: Custom ROMy oparte na FW 4.0.x dla posiadaczy Gingerbreada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam sensation z orange miał najnowsza aktualizcje zrobiana przez ote chciałem wgrac ics RCMix_ICS_v20_STbase wiec programem revolutionary zrobiłem s off do tego wgrałem recovery z tego i przez kartę pamieci sfleshowałem niestety tel umarł załącza się do logo htc i android wiec przez recovery wgrałem najnowsza wersie ics RCMix_ICS_v32_STbase teraz tel posiada tylko animacje androida i sie resetuje do logo htc pomocy jak mam postawic ten telefon aha po wgraniu RCMix_ICS_v32_STbase zmieniło sie recovery na 4ext

na pewno wgrałem do zwykłego nie do xe

Edytowane przez Smogg
    Scaliłem 2 posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wgrasz ROM oparty na RUU 3.24/3.25 i w związku z tym odpowiedni fw, chcąc wrócić do GB będziesz musiał zrobić "downgrade" przynajmniej do fw 3.12. Na wyższych GB raczej nie pójdzie, na 3.12 podobno działa i GB i ICS (-> ale oczywiście w przypadku ICS tylko ROMy oparte na tej bazie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 3.12 pójdzie GB, kolega spróbował, dodam, że na tej bazie działa ICS wyłącznie z początkowego wycieku czyli wersja 4.0.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    empy

Dobry mam pytanko co zrobiłem źle?

nie bedę się bawił sie w szczegóły może ktoś wie jak uruchomić ics na moim sensation 2.3.5 poszedł i działa ale 4.0.3 nie chce może mi ktoś dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Szklana kula mówi o tym, że źle zrobiłeś nie zadając sobie trudu i nie czytając tutoriala. Zrób więc to, a będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    empy

a mi szklana kula mówi że coś jest nie tak bo robiłem wszystko i na różne sposoby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Jeśli nie chcesz sie bawić w szczegóły, które mają znaczenie, to nikomu nie będzie sie chciało bawić w policjanta i wydobywanie odpowiedzi siłą. Ics ma inny firmware niż gingerbread.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    empy

jednak szklana pomogła znalazłem własciwy plik pig5 i zaczeło działać jest nareszcie co za fart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyg

próbuję zainstalować rom, android 4.0, obecnie posiadam 2 pliki insert coin 4.5.0 i betę virtuous quattro, którą pobrałem z tej strony How to Install Stock Android 4.0.3 ICS on HTC Sensation | Technology Blog i instalowałem zgodnie z instrukcją. i jeden i drugi rom po zainstalowaniu i próbie włączeniu telefonu wibruje, pokazuje tylko logo htc i logo systemu, co się powtarza w kółko i nie włącza się. czy mógłby mi ktoś powiedzieć czym to może być spowodowane, albo przynajmniej jak wrócić do poprzedniego stanu, gdzie miałem oryginalnego 2.3.4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłeś każdy punkt z tutoriala? supercid? wgrałeś firmware nowy? masz root i s-off? :D próbować i próbować, musi zadziłać. Jeśli nie działa znaczy coś źle zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi