Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
maskva

Mazowieckie - Serwisy GSM

Rekomendowane odpowiedzi

maskva

Witam, od razu mówię, jestem laikiem w tych sprawach. Dlatego potrzebuję pomocy.

Dostałem tablet oblio mint 7 slim (jakiś turecko-chiński shit). Chodzi na androidzie 2.3 (nie wiem która wersja). Ma CPU cortex a 8 - 1 Ghz. I teraz najlepsze: nie chodzą na nim różne googlowskie aktywności takie jak android market, logowanie do youtuba itp itd. Nie wiem jak to naprawic, czy trzeba wgrać system od nowa czy wystarczy rootowanie. Tablet chciałem sprezenyować synkowi, aby pobierał sobie z marketu gry i różne takie. Ale w tej sytuacji jest kompletnie bezużyteczny. Powtarzam nie znam się na tym - dlatego poszukuję bratniej duszy, która mi pomoże. W nagrodę jakiś łiskaczyk lub równowartość w gotówce:))) Mieszkam w warszawie rejon Żoliborz - Bielany - Młociny.

Będę wdzieczny

marek

skva@wp.pl

tel 603 27 24 28

Edytowane przez GeoHot
    poprawiam nazwę wątku - przekształcenie w zbiorczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak w temacie, czy ktoś się para naprawą bootloadera w Warszawie? Telefon jest uwalony i trzeba go ożywić jakimś RIFFem albo czymś podobnym.

Edytowane przez GeoHot
    poprawiam nazwę wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadając sam sobie:

Odpowiedni serwis znajduje się w Galerii Mokotów, nazywa się GSMmarket i zrobił rzecz z dnia na dzień za 90zł. Tyle w temacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy orientuje się ktoś czy w Warszawie jest jakiś serwis Samsunga, który nie wymaga potwierdzenia zakupu telefonu, tylko bazuje na np. gwarancji ? Mam właśnie ją podbitą itd, ale nie mam żadnego potwierdzenia zakupu. Da się coś z tym zrobić, czy zostaje mi tylko płatny serwis ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się, że jednym z warunków realizacji gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu, jak i podbitej karty gwarancyjnej.

Nie masz możliwości wyrobienia duplikatu w miejscu, gdzie kupiłeś telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon został kupiony na allegro jakiś czas temu, na zdjęciach był paragon, jednak w pudełku go nie było. Kontaktowałem się ze sprzedawcą w tej sprawie i dostałem informację, że paragonu nie ma ( dosyć dawno to było i nie pamiętam całej rozmowy ), ale bez paragonu powinni przyjąć, co trochę nie chciało mi się wierzyć. Niby 2-3 lata temu oddawałem jakąś nokię i przyjęli mi na samej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Samsung - to pewnie pójdzie do Regenersis, ja jak tam oddawałem (przez salon Plusa jakiś rok - dwa temu) to musiałem przynieść paragon i kartę gwarancyjną. Może teraz się coś w tej kwestii zmieniło - nie wiem. Możesz spróbować najwyżej nie przyjmą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedawca chce się pofatygować i sam zanieść telefon do znajomego serwisanta, który pracuje w Samsungu. Wysłałbym, ale wiadomo czy do mnie wróci ? Chyba spróbuję oddać go do jakiegoś płatnego serwisu, będę miał pewność, że telefon do mnie wróci naprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dybeq

Witam

jaki serwis Polecacie w ktorym moge tanio i solidnie zdjac simlocka i zlamac bootloader w se neo v

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję serwisu który wykona odpłatnie w moim Galaxy Nexus

1. backup danych

2. zmianę ROM z yakjuxw na yakju

3. upgrade do 4.0.4

4. przywróci backup danych

Poszukuję solidnego miejsca. Czy możecie jakiś punkt w Warszawie polecić ?

dziękuje

A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi