Skocz do zawartości
maskva

Mazowieckie - Serwisy GSM

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może wiedzę czy w Wawie znajdę jakiś dobry serwis HTC, któy zrootuje mi phona i potem wgra ICS-a? Szczegóły podam na maila albo na PW

Dzięki za info.

Edytowane przez Arczi79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

No wiesz w stolicy napewno tak, poszukaj tam macie wszystko. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy znacie jakiś dobry serwis w Warszawie który by mi wymienił szybke chroniąca wyświetlacz w Sensation XL?

Mojej dziewczynie niefortunnie upadł telefon i zbiła się szybka,wyświetlacz jest nienaruszony jednak podobno wymienia się całość a nie samą szybke.

Niestety jest to koszt rzędu 500-800zł.

Może znacie jakiś serwis który zrobił by to tanio i solidnie?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości smartfonów dotykowych nie ma czegoś takiego jak "szybka ochronna", takie coś można sobie było wymieniać w starych nokiach. Jeśli pęknięta jest tylko ta szybka a ekran jest cały (nie jest wylany), to wymiana jej (jest to po prostu panel dotykowy), kosztuje ok 300zł w tym modelu (pytałem na serwisie, ponieważ rozważałem kupno zbitego sensation XL)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem z glosnikiem od rozmow ktory po prostu trzeszczy. Gdzie w wawie moge oddac tel aby zrobili to jak najszybciej. Ze strony samsunga jak mi sie wyswietlaja adresy na chmielnej i marynarskiej to moge tam oddac tel czy oni wysylaja to do ccs czy regeneris? Z ccs mam zle doswiadczenia wiec odpuszczam.

Z gory dzieki za odpowiedz

Dzwonilem i moge oddac na chmielna mila Pani powiedziala ze na miejscu to robia ale nie od reki. Teraz tylko zdjac roota i leci do naprawy.

Zastanawiam sie czy zglosic od razu przebarwienia na wyswietlaczu i kilka plam widocznych tylko na szarym bardzo ciemnym tle.

Czy w Waszych s2 tez cos tak jabky sie ruszalo ja lekko stukam w okolice aparatu? Odglos takiego pykania jakby cos tam sie oderwalo. Tel mi spadl raz po pijaku i nie bardzo pamietam ale to juz bylo przed upadkiem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez palibrzuch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pastel

Witam.

Poszukuję dobrego serwisu gwarancyjnego telefonów LG w Warszawie. Ktoś mógłby polecić jakiś?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś z Warszawy podejmie się naprawy HTC One X?

Zrobiłem sobie roota wedle tej instrukcji:

http://forum.android.com.pl/f556/odblokowanie-bootloadera-dla-poczae-tkujae-cych-167022/

http://forum.android.com.pl/f556/flashowanie-clockworkmod-recovery-root-167029/

i wszystko grało cacy. Zachciało mi się wracać na stockowy rom wedle tego tutka:

http://forum.android.com.pl/f556/jak-wra-ciae-do-stockowego-romu-z-dowolnego-custom-romu-187864/

i uwaliłem HOXa. Ktoś pomorze?

Edytowane przez balwanekbuli
    Temat do postu, aby po połączeniu było wiadomo o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    Ktoś pomorze

Niestety, Mazowsze.

A tak na poważnie, to co się dokładnie dzieje? Nie lepiej było zapytać na forum w dziale HOX czy da radę postawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale banała strzeliłem :P Przepraszam :)

Jest kwestia tego, że po włączeniu zawiesza się na logu HTC.

Oddawałem do orange, bo myślałem, że uda mi się na gwarancji to zdziałać (bo akurat zbiegło się to z aktualizacją systemu i chciałem na nią zwalić, kiedyś coś takiego udało mi się przy G1), ale HTC dopatrzyło się gmerania i krzyknęli mi 830 zł. Zabrałem HOXa i oddałem do punktu GSM (a dokładniej do gsmmarket.pl) w BlueCity. Niestety, w dniu wczorajszym otrzymałem od nich smsa, że tel jest do odbioru ale nie naprawiony, ponieważ nie są w stanie tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi