Skocz do zawartości
maskva

Mazowieckie - Serwisy GSM

Rekomendowane odpowiedzi

chaper

Trzeba w nim wymienic ekran, bo jest pekniety oraz wyjscie jack

Ktos zna serwis gdzie nie przyczepia sie do jailbrake'a ani do tego ze jest glosnik uszkodzony a nie chce go naprawiac?

Mieszkam niedalego legionowa, ktory znajduje sie niedlaeko warszawy wiec moge podjechac gdzies do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam dobrego serwisu w Warszawie,

Zepsuł mi się mikrofon - nie słychać mnie, w Jiayu G3

Czy ktoś na forum zna serwis w Warszawie, który może zajrzeć do środka i będzie wiedział na co patrzy bp to nie jest jakiś tam szajsung :)

z góry dziękuję

pozdr

ikar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Szukam namiarów na sprawdzony serwis/naprawę w Warszawie mojej Megi. Po podłączeniu do kompa przez USB (niestety nie przez oryginalny kabel Samsunga, a przez kabel od Sony Xperia P) po kilku minutach wyłączył się i już "nie obudził". Oddałem do serwisu PhoneBOX w Ursusie i otrzymałem zwrot nienaprawionej Megi bez żadnej diagnozy. Szukam serwisu który ma doświadczenie z tym telefonem lub jest naprawdę dobry według waszych opinii. No i nie skasuje mnie za diagnozę! Może ktoś ma jakieś podejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze polecam Service Logistics na Chmielnej 98. Brat oddał Ace 2 (nie działał głośnik przedni) i tego samego dnia był już do odbioru.

Znajomemu naprawiali również Note 2, miał wypalony wyświetlacz i był do odbioru następnego dnia.

Wszystko zrobione jak należy, telefony naprawione, wracają w stanie wizualnym takim jak się oddaje do naprawy (tzn. dbają o sprzęt). Ogólnie miła obsługa i szybka naprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dubler

Witam,

czy zna ktoś jakiś serwis który mi oddzieli popękany digitizer od LCD w idealnym stanie i zapiecze z nowym, oryginalnym digitizerem który mu dostarczę? Teren to Warszawa i dość bliskie okolice... Bardzo proszę o pomoc

@edit:

jedynym serwisem w warszawie który się postanowił podjąć tego wyzwania jest dobryserwis.info za cenę około 100-150zł. O wyniku poinformuje w następnym poście.

Edytowane przez Dubler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

szukam dobrego serwisu na terenie Warszawy, który mógłby naprawić mój telefon z Androidem, który złapał mocnego hard-brick'a. Uszkodzenie nie sposób zdjąć domowymi metodami. Jeśli to ważne telefon to LG E988 Optimus G Pro.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    long

Witam,

podbijam, szukam serwisu w Warszawie, który nie boi się przelutować cewek na płycie HTC One X jak tu (brak podświetlenia ekranu):

9187889500_1350671259.jpg

Edytowane przez Rambdal
    Zdjęcie w Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djpit

Gdzie w warszawie znajdę jakiś przyzwoity serwis  GSM ?

Potrzebuję wgrać soft w Huaweiu G6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JWPan

nie opłaca sie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi