Skocz do zawartości
maskva

Mazowieckie - Serwisy GSM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam uszkodzony mikrofon w swoim Nexusie 5, chce go wymienić na nowy w Warszawie od ręki, głośnik mam oryginalny, gdzie w Warszawie zrobią mi to sprawnie i szybko?

Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o HTC, to polecam serwis enaprawa.pl, baardzo dobrze robią telefony, ale cena też nie jest najniższa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Millenium mobile polecam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brazil

Z Warszawy możesz bardzo szybko dojechać do Siedlec. Naprawa będzie tańsza, a w większości przypadków lepsza. Możesz też wysłać telefon komórkowy do serwisu w Siedlcach. Zajrzyj na ich stronę i zadzwoń w razie pytań. Ja jestem zadowolony z serwisu i cena zawsze niższa niż w Warszawie. Co naprawiałem? Wymieniałem zbity ekran w iPhone 4S. Firma się nazywa Ring King. Moja opinia 5+

Edytowane przez Brazil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mój Galaxy S4 przestał kompletnie reagować na cokolwiek(nie chce się włączyć, download mode nie raguje), jeszcze nie próbowałem wgrywać żądnych "romow" wolałbym żeby to zorbił ktoś kto się na tym zna, a do jakiego serwisu nie zadzownię żaden nie zajmuję sie wgrywaniem rom'ów. Jednak mam drugi taki sam telefon (tzn I9505) jednak jest to wersja "Demo" tzn wykorzystywana w salonach typu play/ orange itp. kasująca pamięć co 4 godziny i podobno nie posiadająca modułu dzwonienia. Nie wiem czy to kwestia oprogramowania czy rzeczywiście jest tam może jakiś brakujący moduł. Pomyślałem, że przełożę płytę główna z tamtego s4 demo o ile "ten moduł dzwonienia nie jest wbudowany w płytę główną, jako że jestem kompletnie zielony rozważam również oddanie telefonu do jakiegoś serwisu. I tu kolejna prośba czy mógłby ktoś jakiś polecić na terenie Olsztyna/Warszawy żeby wgrał mi roma lub poprostu naprawił telefon? Może ma ktoś wiedzę na temat telefonów "demo" i co do używania ich do dzwonienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mój telefon HTC One (M7) zalałem około miesiąc temu, były święta i po tygodniu "suszenia" i próbowania odpalenia go oddałem go do serwisu w swoim mieście, telefon się urchamia, słychać dźwięki wibracji brak, wyświetlacz również nic nie pokazuję, żadnego podświetlenia, nic. Niestety do tej pory sobie z tym nie poradzili, najpierw ocenili koszty na ~250zł i teraz mija już chyba ponad 3 tydzień odkąd go oddałem, dzisiaj dzwoniłem i dowiedziałem się, że im się nie udało oraz że jutro mogę go odebrać. Jako, że czasem bywam w Warszawie chciałbym go tam oddać do jakiegoś dobrego serwisu, co polecacie?

Edytowane przez Hawzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
baca01

@@drabina

Koszt takiej wymiany może być zbliżony niż zakup całego telefonu! Spróbuj poczytać lekturę dla Twojego modelu, może sam coś zdziałasz.

Jeśli masz gwarancję a nie grzebałeś to oddaj do Regenersis.

Edytowane przez baca01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Moja motka przeżyła upadek i niestety pękł ekran. Wymiana w moim mieście 350 zł, na necie znalazłem dwa serwisy które zrobią to za mniejszą kasę i interesują mnie opnie oraz jakość usług tych serwisów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam pytanie odnośnie wymiany samej szybki w nexusie 5. Ostatnio niestety ale pękła nawet nie wiem kiedy :( Głownie chodzi mi o to jaki jest koszt i gdzie najlepiej to zrobić? dodam że jestem Warszawy. Za wszystkie informacje z góry dziękuje :) 

Pozdro! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy orientuje się może ktoś gdzie/czy w Warszawie jest serwis, który oferuje naprawy Allview? 

Mam Allview x2 xtreme i prawdopodobnie jest złącze usb do wymiany.

Byłem w kilku miejscach, ale powiedzieli, że Allview niestety nie naprawiają. :(

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi